Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

+5
Neta E
Ariel
EMI
Єямєℓiиdå
An0nim
9 posters

Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga An0nim Tue 11 Dec 2012 - 1:26

Meqenese erdhi fundviti po mendoj qe ne kete teme te perzgjedhim anetaret me te spikatur, duke i shperndarëe atyre disa çmime simbolike mbi për kontributin e tyre ne kete faqe.
E kuptoje se cmimet zakonisht i ndajne shefat e forumit por meq jemi edhe ne anetaret e thjeshte me kontributin e tyre ketu thashe te japim edhe ne idet tona per te realizuar sa më mire dhe sa me drejte kete ndarje çmimesh ne kete fundviti.

Ideja eshte te perzgjedhim emrat me te lakuar dhe karizmatike dhe ne krahun tjeter edhe çmimet perkatese.

Tabloja mund të përmbushet me të gjitha ngjyrat, duke dalluar edhe tiparet me pozitive, por edhe ato me pak pozitive.
Secili anetare le te jep mendimin e tij pa bere chit-chat dhe pa perdorur fjale fyese. Anetaret munde te perdorin edhe cilesime tjera pervec shembullit ilustrues. Pra notoni anetaret e forumit.

Nje shembull ilustrues do të ishte:
- Kategoria: "Personazhi më inteligjent dhe i vyer i forumit"
Emona
Ermelinda
Bob 10
Ariel
Klea

-Kadegoria "Personazhet me karizmatik"
Arabela
Neta
Free Spirit
Emi

-Kadegoria :"personazhet me rremujaxhinje":p
Belti
T_o_n_i
Gladiola
Ariel
Anakonda

-Kadegoria : "personazhet me artistike"
Maksi
Ariel
Klea
Arabela

-Kadegoria : "personazhet me serioze"
Network
Emona


Kadegoria : "Personazhe te dashur/afrueshem"
Ariel
Klea
Arabela
Toni
Ermelinda
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 11 Dec 2012 - 11:24

Tek lista e personazheve me inteligjent per mua hyn:

Network, Ariel, Emona, Saimir, Bobi, T_o_n_i.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga EMI Tue 11 Dec 2012 - 11:26

heuuu vetem nje kantidature per mua..?? ncncn kshtu smarr dot nje oscar...ashtu nje cmim si antare e vitit..hahahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga An0nim Tue 11 Dec 2012 - 11:31

EMI shkruajti:heuuu vetem nje kantidature per mua..?? ncncn kshtu smarr dot nje oscar...ashtu nje cmim si antare e vitit..hahahah

Emi thjesht kjo eshte dicka momentale ...
Un e kam krijuar per kete fundiviti mqse mbaron edhe ky vite ..
Sa per kanditatur ka shume te tjera qe ti hyn por un kam bera vetem disa . Thjeshte te lutem nese postoni ne te tilla tema mos beni chit -chate dhe citime te njepasnjeshme ..
Te Faleminderit
!!!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 11 Dec 2012 - 11:32

EMI shkruajti:heuuu vetem nje kantidature per mua..?? ncncn kshtu smarr dot nje oscar...ashtu nje cmim si antare e vitit..hahahah

Ti e ke kategorine me te vecante, personazh i dashur dhe i afrushem, inteligjente gjithashtu, dhe me pelqen se nuk i merr gjerat shume seriozisht, mire ja ben.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga EMI Tue 11 Dec 2012 - 11:33

Network shkruajti:
EMI shkruajti:heuuu vetem nje kantidature per mua..?? ncncn kshtu smarr dot nje oscar...ashtu nje cmim si antare e vitit..hahahah

Emi thjesht kjo eshte dicka momentale ...
Un e kam krijuar per kete fundiviti mqse mbaron edhe ky vite ..
Sa per kanditatur ka shume te tjera qe ti hyn por un kam bera vetem disa . Thjeshte te lutem nese postoni ne te tilla tema mos beni chit -chate dhe citime te njepasnjeshme ..
Te Faleminderit
!!!
ok dmth s'eshte per mua kjo teme, meqe une i bej lemsh gjithmone...
Personazhet me serioz - Emona - Saimir - Bobi 10 -Ermelinda...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga EMI Tue 11 Dec 2012 - 11:34

[quote="Єямєℓiиdå"]
EMI shkruajti:heuuu vetem nje kantidature per mua..?? ncncn kshtu smarr dot nje oscar...ashtu nje cmim si antare e vitit..hahahah

Ti e ke kategorine me te vecante, personazh i dashur dhe i afrushem, inteligjente gjithashtu, dhe me pelqen se nuk i merr gjerat shume seriozisht, mire ja ben.[You must be registered and logged in to see this image.][/quote

po pra, por spaskam mare shume vota si kantidate e forte, se jo per gje por kshtu eshte kur mungon, me kane harru miqt e mi... eeeee
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga Ariel Tue 11 Dec 2012 - 23:57

Po ku do i hedhim votat ri...veni pra kutite...ashtu mo...sondazhin Habitur
Del me bukur ashtu.


P.s. rrofsh qe me ke vleresuar aq shume....po se mos dal pa asnje vote Habitur 777777
Mua me bie te votoj nja 20 here me nga 6 vota se kam yhyyyy sa antare me votu...te gjithe jane per tu vleresuar.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga Neta E Wed 12 Dec 2012 - 23:05

Kategoria: "Personazhi më inteligjent dhe i vyer i forumit"
Ariel

Kadegoria :"personazhet me rremujaxhinje"
Anakonda

Kadegoria : "personazhet me artistike"

Maksi


Kadegoria : "personazhet me serioze"
Network


Kadegoria : "Personazhe te dashur/afrueshem"
Ariel
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga Leo_uk Sat 15 Dec 2012 - 11:17

Nga kto qe kam patur kenaqsin ti njoh Ariel,Emi,Emona,Epi, Dajti ndersa Klea sigurisht.. Te tjeret nuk i njoh mire se nuk kam kominikuar shume..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga bekimi Sat 15 Dec 2012 - 11:25

ARISTOGATA
KLEA

ARIEL

SAIMIRI

CONTE

XHAN

LAZDRANJA

NETA

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 3:20

Un Happy
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 3:23

kjo siper
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?! Empty Re: Perzgjedhni dhe votoni anetaret e forumit ne kete fundviti?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi