Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet !

+2
WebMaster
Daku
6 posters

Shko poshtë

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! Empty Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet !

Mesazh nga Daku Sun 3 Apr 2011 - 3:33

Zvicër, pronari shqiptar i picerisë largon homoseksualët

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! Piceri-300x205


Pronari shqiptar i një picerie në qytetin zviceran Sankt Gallen rrezikon të dënohet, pasi që dëboi nga lokali i tij dy homoseksualë që po putheshin.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat lokale zvicerane, të cilat kanë përshkruar se pronari Kolë Lazaraj i picerisë “Piazza d’Arena” pranë stadiumit të qytetit kishte larguar nga lokali dy homoseksualë, të cilët kishin nisur të puthen dhe të bëjnë gjeste tjera prekjesh në lokalin e tij.

Ai fillimisht ka kërkuar që dy të rinjtë të ndërpresin gjestet, por pas refuzimit të tyre, ai ka urdhëruar largimin e tyre, duke i paralajmëruar se do t’i largonte me dhunë.

Dy të rinjtë menjëherë pas këtij rasti, kanë lajmëruar organet policore, të cilët janë paraqitur në vendin e ngjarjes për të sqaruar mosmarrëveshjet dhe akuzat për kërcënim sipas pretendimeve të dy homoseksualëve zviceran.

Pronari Lazaraj ka theksuar se nuk ka gjë kundër homoseksualëve, mirëpo atij një ankesë për sjelljen e tyre në lokal i`a kishte bërë një nënë me dy fëmijët e saj që gjendeshin në lokal.

Gjykata pritet të vendos lidhur me ankesën e dy të rinjve, dhe në rast se ajo do të pranohet, atëherë Lazaraj dënohen për diskriminim të homoseksualëve dhe mund të rrezikohet marrja e së drejtës së punës së picerisë./zëri/
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! Empty Re: Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet !

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Apr 2011 - 3:36

Edhe kjo tani te haje burg per qa per njerez qe kan dalur nga rruga zotit un sjam kunder homoseksualitetit po perderisa e kan pranuar me ligj po te pakten ku ka familjar edhe femi njeriu duhet te kete llogjike pak jo dokudo bohen keto gjera sidomos ne publik po qa te bojm na ka ren ne kete jete njerez politikan qe kan edhe kete problem vet ato perderisa i pranojne ne Politike ske qa ti bosh te tjereve
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! Empty Re: Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet !

Mesazh nga Yll Qielli Sun 3 Apr 2011 - 3:41

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! 398758 Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! 398758 Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! 398758 cna shohin syt sot more aman dhe une sjam kunder homoseksualve ske ci ben gjersa kan zgjedhur ate rrug
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! Empty Re: Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet !

Mesazh nga Leo_uk Sun 3 Apr 2011 - 10:43

une se kuptoj me kete homot ne Zvicer, perse e kane kaq fiksim t'jua perplasin njerezve ne fytyre homoseksualitetin e tyre? Nese jane pune e tyre, une njoh edhe punoj me ta,nuk i paragjykoj.. por ama s'me vjen mire aspak qe ne mjedise familjare bejne gjeste te tilla.
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! Empty Re: Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet !

Mesazh nga bobi 10 Sun 3 Apr 2011 - 11:08

S'ia ka prit Koles tu derdhin nga nje gote vere te kuqe nga rrobat,edhe te behej sikur u pengua Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! 61998 se do hash burg o Kol Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! 398758


Une i paragjykoj sepse jam allafshatarce injorantet,por aq sa shume i injoroj aq me shume dalin buburrecet Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! 398758 .

Fare e ,,,,,,,,,,,,,,,,,e
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! Empty Re: Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet !

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Mar 2012 - 2:55

Cti bejsh keshtu do ndodhe kur nuk ke zgjidhje tjeter.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet ! Empty Re: Rrezikon Denimin Pronari Shqiptar se Largoj Homoseksualet !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi