Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthjet nëpër tërë trupin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthjet nëpër tërë trupin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puthjet nëpër tërë trupin

Shko poshtë

Puthjet nëpër tërë trupin  Empty Puthjet nëpër tërë trupin

Mesazh nga kasperi Sun 3 Apr 2011 - 21:24

Puthjet nëpër tërë trupin[You must be registered and logged in to see this image.]
Përgatitni çdo centimetër të trupit tuaj për dashuri të zjarrtë...
Qafa: Në qafë qitni aromën që e preferoni, pastaj mbulojeni me flokë dhe lëreni atë që ta zbulojë atë rajon sensual.
Pjesa e brendshme e kofshëve: Kofshët i depiloni një ditë para natës së zjarrtë. Me atë rast mos e harroni edhe zonën e bikinit.
Gishti i këmbës: Mos i harroni shputat - mund të jenë jashtëzakonisht erotike. Lani mirë këmbët deri te zogu i këmbës, pastaj ua bëni një masazh të lehtë me losion aromatik. Por, mos e harroni edhe llakun e thonjve!
Buzët: Për t'i bërë joshëse, disa ditë i lyeni intensivisht me balsam buzësh. Përdorni të kuqtë e buzëve që nuk shlyhet, në mënyrë që të mos e bartni ngjyrën nëpër faqe, qafë...
Barku: Po qe se e lyeni barkun me qumësht aromatik, edhe partnerit edhe vetes do t'ia shtoni kënaqësinë, derisa jeni duke e puthur.
Majat e gishtërinjve: Ngjyrosni thonjtë me ngjyrë të kuqe të theksuar - ende janë shumë seksipilë. Që t'i keni duart shumë të buta, i lyeni me maskën për fytyrë - maskën e hiqni pas njëzet minutash.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi