Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata

5 posters

Shko poshtë

Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata  Empty Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 5 Nov 2011 - 13:24

[You must be registered and logged in to see this image.]
Meshkujt pëlqejnë puthjet e ndjeshme, ndërsa femrat puthjet a gjata, thotë një studim i ri.
Meshkujt pëlqejnë puthjet e ndjeshme, ndërsa femrat puthjet a gjata, thotë një studim i ri. Psikologja Susan Hughes dhe kolegët e saj shqyrtuar më shumë se 1.000 studentë meshkuj dhe femra, të cilët i janë përgjigjur pyetjeve në lidhje me puthjet. “Femrat i shohin puthjet si lidhje e krijuar me partnerin e mundshëm dhe të dashur, ndërsa burrat preferojnë puthje e ndjeshme, si një rrugë drejt seksit", thotë psikologja Susan Hughes nga Albright College në Pensilvani.

Për meshkujt dhe femrat, puthja është shumë e rëndësishme për ndërveprimin intim. Rezultatet tregojnë se partnerët vetëm me anë të puthje mund të llogarisin se sa janë tërheqës për njëri-tjetrin. Kjo është dëshmi se feromonet dhe sinjale të tjera të rëndësishme biokimike shkëmbehen gjatë një puthje. Ndryshe nga femrat, meshkujt thonë se, pavarësisht nga cilësia e puthjes, megjithatë, do të shkonin në shtrat me partneren edhe nëse ato puthin keq. Më tej, Helene Fisher antropologe e Universitetit Rutgers, tregon se meshkujt bartin testosteronin përmes pështymës në partneret për të rritur eksitimin e tyre.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata  Empty Re: Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata

Mesazh nga Maksi Sat 5 Nov 2011 - 21:01

fix
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata  Empty Re: Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata

Mesazh nga Arabela Sun 6 Nov 2011 - 2:39

posi pra,,,ditkan guston e gjitheve keto,,,[You must be registered and logged in to see this image.] ,,une psh pelqej te jene ndjeshme dhe te gjata,,,,[You must be registered and logged in to see this image.] ,[You must be registered and logged in to see this image.] :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata  Empty Re: Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 6 Nov 2011 - 2:42

Kjo gje varet sa i pelqejn po ka dhe femra qe i duan te shkurtera [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata  Empty Re: Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata

Mesazh nga Arabela Sun 6 Nov 2011 - 2:46

te shkurtrat jane vetem per raste takimi dhe largimi,,,hi baby [You must be registered and logged in to see this image.] --short :5454787:,,,,ciaooooooo baby ---short :5454787:[You must be registered and logged in to see this image.] :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata  Empty Re: Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata

Mesazh nga Anakonda Thu 9 Feb 2012 - 4:07

Po ku dine meshkujt gusto,po ja kane fut kot edhe keta mesa duket.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata  Empty Re: Meshkujt pelqejne puthjet e ndjeshme, ndersa femrat puthjet e gjata

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi