Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit

3 posters

Shko poshtë

Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit  Empty Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit

Mesazh nga Emona Wed 6 Apr 2011 - 4:47

Paratë, megjithatë nuk janë burim i të gjitha të këqijave në këtë botë, e këtë e ka dëshmuar edhe zjarrfikësi vullnetar, Ho Hsin nga Tajvani, i cili i ka dorëzuar në polici 235 mijë dollarë, të cilat i kishte gjetur në rrugë.

Duke u vozitur me motoçikletë nëpër qendrën e Taipei, Ho rastësisht ka gjetur tri qese përplot me para në mes të rrugës dhe menjëherë është drejtuar në polici, duke pohuar se as që i ka shkuar nëpër mend të mbaj paratë për vete.

“Ato para nuk më takojnë mua”, ka deklaruar Ho, raporton agjencia e lajmeve AP.

Se si qeset me para janë gjetur në rrugë, ka sqaruar më vonë Liu Çien-sin, rojtar i kompanisë britanike “Group 4 Securicor”, i cili ka thënë se ato kanë rënë nga një automjet i blinduar i kompanisë, të cilit i ishte prishur doreza.

Sipas ligjeve të aplikueshme të Tajvanit, zotëriut Hou i takon shpërblimi prej 30% të shumës së parave të gjetura, nëse ky njeri shpirtmirë vendos të kërkojë atë që e ka të garantuar me ligj.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit  Empty Re: Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit

Mesazh nga T_o_n_i Wed 6 Apr 2011 - 5:06

edhe do mjaftohet me 30% ky tipi :884615:
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit  Empty Re: Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 4:36

edhe un po te kisha qen,te njejtin gjest do beja..................
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit  Empty Re: Gjen 235.00 dollarë dhe ia kthen pronarit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi