Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I varfër po i ndershëm, i kthen unazën e fejesës me vlerë 160 mijë dollarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I varfër po i ndershëm, i kthen unazën e fejesës me vlerë 160 mijë dollarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I varfër po i ndershëm, i kthen unazën e fejesës me vlerë 160 mijë dollarë

Shko poshtë

I varfër po i ndershëm, i kthen unazën e fejesës me vlerë 160 mijë dollarë Empty I varfër po i ndershëm, i kthen unazën e fejesës me vlerë 160 mijë dollarë

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Mar 2013 - 1:25

Ndodh shumë shpesh në filma hollivudian dhe rrallëherë, për të mos thënë asnjëherë në realitet. Por, ja që në rrugët e Kansas Sitit ndodhi, një i pastrehë, tejet i varfër i kthen unazën me vlerë 160.000 dollarë një gruaje të re.

Me sa duket ndershmëria tek Billi Rei Harris ndodhet diku në fundin e ndërgjegjes së tij, për sa kohë që unza iu hodh vetë në gotën me të cilën lypte. Edhe pse unaza ra pa dashje në gotën e Harris, ai të nesërmen kur gruaja e re kaloi pranë tij ia kthen unazën e fejesës.

Që pas këtij momenti, në internet filloi një fushatë për mbledhjen e ndihmave për të pastrehun dhe deri tani janë mbledhur më tepër se 142 000 dollarë nga dhurues nga e gjithë bota.

Jeta e Harris ndryshoi totalisht, pasi nuk do ti kalojë më netët e tij poshtë urës por në shtëpi. Me parat e mbledhura në fushatën e donacioneve në internetit, ai ka blerë një shtëpi me tri dhoma në Kansas Siti.

/Shekulli Online/ Përgatiti: E.L/
I varfër po i ndershëm, i kthen unazën e fejesës me vlerë 160 mijë dollarë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  I varfër po i ndershëm, i kthen unazën e fejesës me vlerë 160 mijë dollarë 30l12rc Pytje & Përgjigje I varfër po i ndershëm, i kthen unazën e fejesës me vlerë 160 mijë dollarë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi