Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përplaset Qetsori me Berkanin tek “Vip shpija” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përplaset Qetsori me Berkanin tek “Vip shpija” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përplaset Qetsori me Berkanin tek “Vip shpija”

2 posters

Shko poshtë

Përplaset Qetsori me Berkanin tek “Vip shpija” Empty Përplaset Qetsori me Berkanin tek “Vip shpija”

Mesazh nga Binni Sun 10 Apr 2011 - 10:04

Më 1 prill ka filluar spektakli me vipa “Vip shpija”, edicioni i dytë. Mes shumë banorëve nga Kosova e Maqedonia, pjesëmarrës janë edhe Qetsori, si dhe Bertina Mehmeti nga edicionet e “Big Brother”.
Në vazhdim do ju sjellim disa thënie të banorëve VIP në ditët e para të tyre si konkurrentë.
Janë plot 48 ditë që personazhet e njohur do jetojnë në kushte izolimi, si dhe një kohë e mjaftueshme për të kuptuar diçka më shumë rreth perosnalitetit të tyre, duke shpresuar që të mos ketë debate si vitin e kaluar që degjeneruan gati në dhunë fizike.
Publiku mund të ndjekë si argëtohen brenda shtëpisë Mc Kresha, Rovena Stefa, Ardit Stafaj, Adelina Tahiri, Qetsori, Elida Shasivari, Berkani, Fjolla Morina, Xuxi, Bertina e shumë të tjerë. Ditët në vazhdim për një kohë të shkurtër pritet të futen dhe Zajmina Vasjari, Ingrid Gjoni e Mariza Ikonomi…
Bertina e “BB3”, surprizë tek “Vip Shpija”
“Pata kënaqësinë të kem afër persona që thjesht i kam parë vizualisht dhe tani po argëtohem”, ishin këto fjalët e Bertinës pas futjes në “Vip Shpija”, si surprizë për banorët VIP në spektaklin i cili ka filluar më 1 prill. Bertina është pritur mirë nga banorët e tjerë dhe shpesh është bërë pjesë e diskutimeve brenda spektaklit.

Fjolla Morina mëson banorët të kërcejnë belly dance
Këngëtarja Fjolla Morina, gjithashtu është bërë pjesë e këtij konkurrimi, ku mes shumë banorëve VIP këngëtarja ka shfaqur talentin e saj për kërcim. “E ndjeva veten mirë, çdo orë që shkon e kaloj bukur”, thotë Fjolla, teksa i drejtohet publikut. Këngëtarja është parë duke kërcyer me banorët e tjerë (belly dance-vallëzim tradicional turk) si dhe duke mësuar të tjerët se si kërcehet.

Qetsori e akuzon për vjedhje të një kënge, Berkani mbrohet pa fakte
“Të gjithë kanë thënë se është një melodi interesante, dikush ka menduar se ajo është këngë e vjedhur. Në qoftë se kënga ekziston e është përhapur, dmth se e ke vjedhur mbase pa dashje”. Ishin këto fjalët të cilat Qetsori ia thoshte Berkanit, duke e akuzuar se kënga e tij “Maratonë” është melodi e vjedhur nga një këngë e huaj.

Berkani në anën tjetër është munduar të mbrohet, duke thënë se ka shumë këngë të cilat kanë melodi të ngjashme, por nuk do të thotë se janë të vjedhura. Berkani i është përgjigjur Qetsorit duke u mbrojtur, por duke mos dhënë fakte bindëse për këngën e tij./
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përplaset Qetsori me Berkanin tek “Vip shpija” Empty Re: Përplaset Qetsori me Berkanin tek “Vip shpija”

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:56

berkani,ky sa i shpifur qe eshtew.......
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi