Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat parapëlqejnë shokun, se sa, të saponjohurin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat parapëlqejnë shokun, se sa, të saponjohurin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat parapëlqejnë shokun, se sa, të saponjohurin

Shko poshtë

Femrat parapëlqejnë shokun, se sa, të saponjohurin Empty Femrat parapëlqejnë shokun, se sa, të saponjohurin

Mesazh nga tironse Sat 23 Apr 2011 - 21:05

Arsyeja sipas tyre është besimi reciprok që krijojnë gjatë shoqërimit, ndërsa 80 përqind e tyre janë shprehur se seksi për një natë shpesh herë kthehet në një ritual më të shpeshtë e cila mund të zgjas me vite.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hulumtimi amerikan ka treguar se femrat mund të bëjnë seks të rastësishëm më lehtë më një shok-mik se sa me një mashkull të cilin sapo e kanë njohur dhe atë për shkak të besimit dhe shoqërisë së krijuar.

60 përqind e femrave të anketuara kanë deklaruar se së paku njëherë kanë patur marrëdhënie seksuale me një shok-mik.

Arsyeja sipas tyre është besimi reciprok që krijojnë gjatë shoqërimit, ndërsa 80 përqind e tyre janë shprehur se seksi për një natë shpesh herë kthehet në një ritual më të shpeshtë e cila mund të zgjas me vite.

Mirëpo, meshkujt nuk ndajnë të njëjtin mendim me femrat. Vetëm 3 përqind e meshkujve të anketuar kanë pranuar se më lehtë është të kryej marrëdhënie seksuale me një shoqe-mike se me një vajzë që sapo e ka njohur.

Problemi është, thonë hulumtuesit se 60 përqind e femrave thonë po, ndërsa vetëm 3 përqind e meshkujve janë dakord. Ka një disproporcion të madh ndërmjet të dy gjinive. Cilët janë gënjeshtarët?. Meshkujt thonë hulumtuesit amerikan.
[You must be registered and logged in to see this image.]
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi