Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkenca e Pordhes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkenca e Pordhes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkenca e Pordhes

5 posters

Shko poshtë

Shkenca e Pordhes Empty Shkenca e Pordhes

Mesazh nga T_o_n_i Mon 9 May 2011 - 2:42

Shkencetaret mendojne se në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut1. I Edukuari - pjerdh, dhe thote "Pardon"
2. Ciniku - pjerdh, dhe te shef në sy
3. Kavaljeri - Lejon femren me pordh e para
4. Qejfliu - pjerdh nga qejfi
5. INdjeshmi - pjerdh dhe thote "Oh"
6. Idealisti- pjerdh nga bindjet
7. I hareshmi- pjerdh dhe gezohet
8. Sentimentali - pjerdh, dhe mendon qe do kishte qene me mire mos te kishte
pjerdhur fare
9.Arroganti - pjerdh nga pak, por gjithe diten
10. Naivi - pjerdh, dhe mendon qe ka bere pun të madhe
11. Shume i edukuari - para se me pjerdh, kerkon leje
12. Gangsteri - pjerdh, sa edhe xhamat dridhen
13. Realisti - pordha i duket nje gje normale
14. I padurueshmi - mezi pret me pjerdh
15. Egoisti - pjerdh vetem për vete
16. Pesimisti - hala ska pjerdh, e mendon që u dhi
17. Dyftyrshi - pjerdh, dhe pyet kush pordhi
18. Diskreti - pjerdh, dhe thot:"Kjo le të mbetet mes nesh".
19. IShoqerueshmi - I jep shansin edhe tjereve me pjerdh
20. Pakujdesshmi - pjerdh dhe dhihet në brek
21. Snobi - pjerdh vetem në shoqrine e zgjedhur
22. Aktorja - pjerdh dhe pret duartrokitje
23. Sportisti - nëse pjerdh dikush, ky do te pjerdhi dy here per te thyer rekordin
24. Programuesi - pjerdh, dhe mendon si doli pa prekur "ENTER"
25. Materialisti - pjerdh, dhe i vjen inat qe nuk mundet ta paketoje
26. Marinsi i US Office - s`pjerdh fare, se e ka të ndaluar
27. Analisti - kur pjerdh ndalet mendon dhe analizon

Na tregoni cilit nr i perkisni qesh qesh qesh qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkenca e Pordhes Empty Re: Shkenca e Pordhes

Mesazh nga T_o_n_i Mon 9 May 2011 - 2:44

un ke 19 jam qesh qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkenca e Pordhes Empty Re: Shkenca e Pordhes

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 9 May 2011 - 4:13

hahahahahahaaaaaa sa te forta keto karakteristika.
Shkence me vete qenka.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkenca e Pordhes Empty Re: Shkenca e Pordhes

Mesazh nga Arabela Mon 9 May 2011 - 5:16

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cfare ere keqe kundermokerka ketu Shkenca e Pordhes 426788 Shkenca e Pordhes 426788 Shkenca e Pordhes 426788 00027003 00027003 00027003 00027003 223322
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkenca e Pordhes Empty Re: Shkenca e Pordhes

Mesazh nga dajti modh Mon 9 May 2011 - 6:03

qesh qesh Shkenca e Pordhes 426788 ene une thash pse vjen ere e keqe ketej qesh Shkenca e Pordhes 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkenca e Pordhes Empty Re: Shkenca e Pordhes

Mesazh nga Vizitor Mon 9 May 2011 - 6:12

hahahaha qfar tem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkenca e Pordhes Empty Re: Shkenca e Pordhes

Mesazh nga T_o_n_i Tue 10 May 2011 - 20:51

po ju ere mire qe vini ketu e duroni aromen mahnitese te .... por nuk leni as numrin qe i perket b...tuaj
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkenca e Pordhes Empty Re: Shkenca e Pordhes

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Feb 2012 - 5:15

Haahahaaaaahaah sa ka ecur shkenca ne ditet e sotme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkenca e Pordhes Empty Re: Shkenca e Pordhes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi