Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht

4 posters

Shko poshtë

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht Empty Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht

Mesazh nga T_o_n_i Sat 15 Sep 2012 - 7:05

1. Edukuari - pordh, dhe thot "Pardon"


2. Ciniku - pordh, dhe te kqyr në sy


3. Kavaleri - e lëshon femren me pordh e para


4. Gurmani - pordh prej qejfit


5. Ndijeshmi - pordh dhe thot "Oh"


6. Idealisti - pordh prej bindjes


7. I hareshmi - pordh dhe gezohet


8. Sentimentali - pordh, dhe mendon qysh kish qen ma mir, më ste pas pordh hiq


9. Smotani - pordh ka pak, por krejt diten


10. Naivi - pordh, dhe mendon qe ka bo pun të madhe


11. Shum i edukuari - para se me pordh, lyp lejen


12. Lareci - pordh, që edhe xhamat dridhen


13. Realisti - pordha i duket nji sen normal a


14. I padurushmi - menxi pret me pordh


15. Egoisti - pordh vetem për veti


16. Pesimisti - hala ska pordh, e mendon që u dhi


17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi


18. Diskret - pordh, dhe thot:"Kjo le të mbetet mes nesh".


19. Shoqrushem - ju jep shansen edhe tjerve me pordh


20. Pakujdesshëmi - pordh dhe dhihet në brek


21. Snobi - pordh vetem në shoqrin e zgjedhne


22. Aktorja - pordh dhe pret duartrokitje


23. Sportisti - nëse pordh dikush, ky ka me pordh dy her mi rxu rekordin


24. Programeri - pordh, dhe mendon qysh ka mujt me dal, pa e prek "enter"


25. Materijalisti - pordh, dhe i vjen inat, qe spo mundet mi materijalizu ose paketu


26. Gardi i US Offisit - s`pordh hiq, e ka të ndalume
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht Empty Re: Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Sep 2012 - 7:13

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht 1644352394 Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht 1644352394ah cfar nuk degjohet me Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht 1644352394
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht Empty Re: Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht

Mesazh nga T_o_n_i Sat 15 Sep 2012 - 7:16

muhabet pordhe pra Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht 1644352394
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht Empty Re: Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Sep 2012 - 7:24

E ore do fillojne njerezit te pjerdhin sa me shume Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht 1644352394
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht Empty Re: Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht

Mesazh nga T_o_n_i Sat 15 Sep 2012 - 7:26

te ben mire per shendetin
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht Empty Re: Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht

Mesazh nga dajti modh Sat 15 Sep 2012 - 21:18

je farewww sa Kohe kam pa pjerdh!!!!!
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht Empty Re: Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht

Mesazh nga Anakonda Sat 20 Oct 2012 - 17:36

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht 1644352394 Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht 1644352394sa i zotti je per kto tema ti Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht 2343415282

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht Empty Re: Në bazë të pordhes, mund të shihet karakteri i njeriut. Nëse spo besoni, lexojeni reshtat ma posht

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi