Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar???

3 posters

Shko poshtë

Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar??? Empty Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar???

Mesazh nga Emona Thu 12 May 2011 - 5:51

Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar??? Dresscoppy2



Fustani prej 250.000 paund i Kate Middleton në dasmën e saj, ishte një kopje e afërt e një fustani nuseje prej 2400 paund.

Lydia Burrows kur pa dasmën e Kate me Princin William, ajo e kuptoi se fustani mbretëror i dasmës dukej "identik" me të sajin.

Veshja e dukeshës së Kembrixhit, e dizenjuar nga Sarah Burton, besohet të ketë marrë dhjetëra punëtorë dhe javë të tëra për ta bërë.

Dhe si veshja e Kate, dizajni i David Fielden që Lydia kishte veshur ishte marrë si frymëzim nga fustani që kish veshur Grace Kelly-së në 1956 në martesën e saj me Princin Rainier.

Lydia, 26 vjeç, i cila u martua me Andrew majin e kaluar, e mori veshje e saj në një butik në Nottingham. Ajo tha: "Krahët e fustanit tim janë deri tek bërrylat, por në thelb është fustan i njëjtë.

"Në atë kohë, kam menduar se fustani im ishte i shtrenjtë, por tani unë mendoj se kam marrë diçka me më shumë vlerë për aq para.."

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar??? Empty Re: Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar???

Mesazh nga Emona Thu 12 May 2011 - 22:49

Hmm sa shum ngjajn!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar??? Empty Re: Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 12 May 2011 - 23:44

I ngjan, por ky i Kate padiskutim eshte me i shtrenjte ne material dhe punen qe eshte bere me te me dite e ore te tera.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar??? Empty Re: Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar???

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 5:15

i ngjanka me te vertete
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar??? Empty Re: Fustani mbretëror i Kate Middleton, i kopjuar???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi