Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pabesueshme, toka “zhduket” brenda pak sekondave! (Video)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pabesueshme, toka “zhduket” brenda pak sekondave! (Video)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E pabesueshme, toka “zhduket” brenda pak sekondave! (Video)

2 posters

Shko poshtë

E pabesueshme, toka “zhduket” brenda pak sekondave! (Video)  Empty E pabesueshme, toka “zhduket” brenda pak sekondave! (Video)

Mesazh nga Emona Thu 12 May 2011 - 6:08

Pamje të pabesueshme vijnë përmes një video të hedhur në rrjet, që tregon sesi toka përbri një hekurudhe mund të “zhduket” brenda pak sekondave.

Shpjegimi i parë që jepet është ai i një erozioni paksa të çuditshëm, megjithatë gjithçka që vërehet në imazhet e mëposhtme duket në kufinjtë e ireales.

Filmimet janë bërë në një moment fare të zakonshëm, madje njerëzit që i kanë xhiruar duket se janë zënë në befasi mesa dëgjohet edhe nga zërat në sfond. Sidoqoftë, si çdo video e tillë, nuk mund të merret çdo gjë e mirëqenë, përderisa ekzistojnë gjithmonë dyshimet edhe se mund të jetë një montazh.

Kjo, pasi nuk jepet as ndonjë e dhënë se ku janë regjistruar këto pamje. Secili mund ta interpretojë sipas këndvështrimit të tij.
https://www.youtube.com/watch?v=HNjPpnTB5Go&feature=player_embedded

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pabesueshme, toka “zhduket” brenda pak sekondave! (Video)  Empty Re: E pabesueshme, toka “zhduket” brenda pak sekondave! (Video)

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 4:12

me te vertet shum e pasbesueshme......................
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi