Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pabesueshme! Ishte e lumtur për shtatzëninë, por brenda në barkun e saj rritej një...!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pabesueshme! Ishte e lumtur për shtatzëninë, por brenda në barkun e saj rritej një...!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E pabesueshme! Ishte e lumtur për shtatzëninë, por brenda në barkun e saj rritej një...!!!

2 posters

Shko poshtë

E pabesueshme! Ishte e lumtur për shtatzëninë, por brenda në barkun e saj rritej një...!!! Empty E pabesueshme! Ishte e lumtur për shtatzëninë, por brenda në barkun e saj rritej një...!!!

Mesazh nga An0nim Thu 11 Jul 2013 - 4:54

Edhe pse duhet jashtë fantazisë, është mëse e vërtet!Një grua në Pakistan, Bibi, shkoi tek gjinekologu për të parë se si shkonte shtatzënia e saj, pasi besonte se ishte në mujuan e shtatë!AtëheVë mësoi dhe të vërtetën, që i erdhi si “tullë” në kokë, pasi nuk ishte shtatzënë dhe kishte në barkë fëmijë, por... një gjarpër, gjë të cilën e vërtetoi vetë grafia, ose thënë ndryshe ultratingulli!
 E pabesueshme! Ishte e lumtur për shtatzëninë, por brenda në barkun e saj rritej një...!!! 2
Pasi një paniku të madh, që ngjalli tmerr dhe frikë, Bibi u kujtua se para shumë kohësh kishte pirë ujë të pistë, për të shuar etjen, ku dhe ju kujtua se ndoshta në ujë mund të ishte një gjarpër i vogël. Pas pak kohësh barku filloi ti fryhej, por pas vizitës te mjeku u mësua e vërteta, si dhe u desh një ndërhyrje kirurgjikale që mjekët të hiqnin gjarprin nga barku i Bibi-t!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pabesueshme! Ishte e lumtur për shtatzëninë, por brenda në barkun e saj rritej një...!!! Empty Re: E pabesueshme! Ishte e lumtur për shtatzëninë, por brenda në barkun e saj rritej një...!!!

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Jul 2013 - 6:03

sa gjynah dicka e till zot i madh shum, gjynah

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi