Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktorja shqiptare Evis Xheneti fejohet me kitaristin e “Korn” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktorja shqiptare Evis Xheneti fejohet me kitaristin e “Korn” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktorja shqiptare Evis Xheneti fejohet me kitaristin e “Korn”

2 posters

Shko poshtë

Aktorja shqiptare Evis Xheneti fejohet me kitaristin e “Korn” Empty Aktorja shqiptare Evis Xheneti fejohet me kitaristin e “Korn”

Mesazh nga WebMaster Fri 20 May 2011 - 22:51

Kitaristi i grupit “Korn”0, James Shaffer (i njohur nga fansat me nofkën “Munky”) ka shpallur fejesën me aktoren shqiptare Evis Xheneti më 11 maj.Shtypi amerikan ka intervistuar pikërisht Xhenetin, e cila ka zbuluar prapaskenat e lidhjes me artistin amerikan.Ai më propozoi në Paris, në majë të Kullës Eifel gjatë muzgut – ka treguar 31-vjeçarja Xheneti për ‘RadarOnline.com’ -.Dielli po perëndonte dhe ishte super romantike”.Ajo ka zbuluar gjithashtu se rokeri 40-vjeçar i është prezantuar me një unazë diamanti vezullues prej 6 karatësh smeraldi.“Nuk ka surpriza midis nesh”, ka shpjeguar Xheneti.

Ajo është lidhur me muzikantin që prej 6 vjetësh dhe ka shëtitur nëpër botë me bandën e tij.

“Unë e njoh atë dhe ai më njeh mua”, mjaftohet të thotë.
Megjithëse çifti nuk ka vendosur një datë zyrtare martese, Xheneti ka treguar se ajo dhe Shaffer do të bëjnë gjërat zyrtare “brenda këtij viti”.

Evisi, 31 vjeç, është shfaqur në disa filma dhe spektakle televizive në SHBA, si dhe është motra e këngëtares Xhoana Xheneti.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktorja shqiptare Evis Xheneti fejohet me kitaristin e “Korn” Empty Re: Aktorja shqiptare Evis Xheneti fejohet me kitaristin e “Korn”

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 17:53

te trashegohen..............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi