Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Na ishte , se c'na ishte.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Na ishte , se c'na ishte.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na ishte , se c'na ishte....

+12
Albert
Kukulla vogel
Golden
bobi 10
Docteur
Lolita
T_o_n_i
Emona
WebMaster
Selda
Alberti
Katniss
16 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 3:48

Tema eshte keshtu...

Do sajojme nje ngjarje, njeri fillon, e nderpren tregimin e tij/saj, dhe postuesi i ardhshem duhet te vazhdoje aty ku eshte nderprere, dhe keshtu ne vazhdim,edhe per postuesit tjere...

Ja une po e filloj...

Na ishte se c'na ishte, na ishte nji forum shqiptar, me vajza dhe djem te shoqerueshem. Ata shume shpejt lidhen miqesi mes veti , dhe......

(postuesi i ardhshem, vazhdon )


Shpresoj se do ju pelqeje tema....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 6:57

..dhe nuk munden te ndahen nga njeri-tjeteri dhe asesi nga forumi Klea Love.. sepse ne forum..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Selda Mon 23 May 2011 - 7:01

kalojne jahste mase mire dhe kane ba nji shoqni te bukur dhe te mire .....por
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 7:03

por edhe kur jemi ne pune mendja jone eshte vetem tek forumi.. dhe

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 7:09

...dhe tek miqte, te cilet jetojne ne ane te ndryshme te botes, por forumi na bashkon te gjitheve. E kemi nji shefe te embel qe......
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga WebMaster Mon 23 May 2011 - 7:11

Qe mundohet qe mos te kete keqkuptime me njeri tjetrin sepse shoqeria e virtualitetit ka edhe te mire edhe te keqinj ..


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Selda Mon 23 May 2011 - 7:11

por ato sduhet te na vene poshte shefe ....dhe
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 7:12

Dhe ne respektohemi dhe duhemi me njeri-tjetrin prandaj..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 7:13

... prandaj ,sa here hyjme ketu ,mbetemi me ore te tera duke postuar. Nje dite....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 7:15

Nje dite.. ne forum erdhi nje antare e re me emrin Selda, e cila ne forum solli shume freski dhe...

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 7:16

...dhe na kenaqi me fjalet e saj te embla shkodrane, me respektin e saj te pashtershem. Ajo...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Emona Mon 23 May 2011 - 7:17

...eshte motrushja ime te cilen e...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 7:18

..te cilen te gjithe e duam forte, dhe ajo na..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 7:19

...dhe ajo na pershendetj gjithmone,sa here qe hyn . Papritmas....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 7:20

...Papritmas sot u be webmastere Emona.. te ciles te gjithe antaret ja uruan dhe e...

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 7:23

...e gezuan pa mase, kur ajo pa gjithe ato urime, dhe fjale te mira. Neser...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Emona Mon 23 May 2011 - 7:24

..Neser sdo vihet re asgje dhe....

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 7:26

..dhe do presim edhe do ftojme edhe antare te rinje ne forum qe t`bashkohen me..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Selda Mon 23 May 2011 - 7:28

qe te shikojne se cfare shoqnie kemi ne dhe sa te lidhun jena me njeni tjetrin ....por kaj here
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Emona Mon 23 May 2011 - 7:30

..Ka moment kur nuk kuptohemi me njeritjetrin Por.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Selda Mon 23 May 2011 - 7:31

gjithmone me qetsi dhe durim gjejme gjuhen qe duhet .....sepse
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 7:32

..sepse shoqeria ne forumin Klea Love, eshte shoqeri shume e shenjt dhe s`duhet ta humbim.. keshtu..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Selda Mon 23 May 2011 - 7:52

ne duhet te bejme cmos te majme kyt shoqni te lidhun ......dhe
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga T_o_n_i Mon 23 May 2011 - 7:57

te martojm ndonje prej jush se na ka marr malli te kercejme ...
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 7:58

dhe te behemi edhe me shume. Nje dite ndoshta edhe do takohemi se bashku live dhe..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga T_o_n_i Mon 23 May 2011 - 8:09

...dhe te martojm ndonje prej jush se na ka marr malli te kercejme ...
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 8:12

.... Pasi qe Toni ka shprehur deshiren e madhe per tu martuar qesh, ne filluam kerkimin e nje nuseje te bukur per te. Bredhem ne cdo ane, e ne cdo kend, kude qe ka shqiptare, dhe e gjetem nji bukuroshe. Toni u gezua pa mase, saqe na qerasi te gjitheve me nje darke. Ate nate beme qejf, biseduam e qeshem.......
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 8:14

e kercyem deri ne oret e para te mengjesit.. ishte nata me e bukur qe kemi kaluar me shoqerine, shpresojme qe...

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga T_o_n_i Mon 23 May 2011 - 8:15

.... por prap toni i zoti i punes nuk e mori vesh se kush ish nusja e tije ...
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 8:16

..por do t`ja tregojme se shpejti.. dhe do ja bejme suprize qe..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 8:19

.... te gezohet pa mase.Shkoi Calliope ,dhe i thote "O Toni, tkom gjet nji nuse " , Toni nga gezimi qe mori lajmin se me ne fund do martohej, shtangu dhe mezi priste ta marre vesh se kush eshte e nga eshte. Dhe thote:...


Edituar për herë të fundit nga Calliope në Mon 23 May 2011 - 8:19, edituar 1 herë gjithsej
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga T_o_n_i Mon 23 May 2011 - 8:19

un e dua tani emrin e saje...
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Alberti Mon 23 May 2011 - 8:21

..BeLti ja kthen: Po prit Toni.. se tani do vij vet ajo te tregoj, ...

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga T_o_n_i Mon 23 May 2011 - 8:22

po si tia bej un qe mezi pres ta mesoj se kush do jet ajo fatlume
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 8:22

...dhe Calliope i thote : Quhet Burbuqe, e kemi nga Dibra, vajze e bukur,ske cfare i shan, ja treguam fotografine tende, te pelqeu sa me sfilloi te qaje nga gezimi. Na tha " Dua te takohem une me te".Ne shpejte e shpejte, u nisem drejt Tonit, per tia percjellur jalmin e mire.Por nuk e dijme si do reagoje, se e kemi pak nazeli. Ai tha :
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Lolita Mon 23 May 2011 - 8:22

na ishte cna ishte nje her ...
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga T_o_n_i Mon 23 May 2011 - 8:24

po ku ma gjete kete emer aman ... qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 8:25

..... Calliope thote :Pse more, ste pelqen , vajza eshte tamam porsi emri, eshte si lule pranvere qesh .... Ti....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga T_o_n_i Mon 23 May 2011 - 8:26

un mirpres propozimin e calliope por me 1 kusht ...me prove nese ben... qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 8:29

( spo bejme bisede qesh, vazhdo ngjarjen qesh)

..... dhe sben, i thote , se turpo, degjon mileti, e lem pa martu vajzen pastaj. Por Toni,kokeforte, me te vetem prape... paraqiti ca kerkesa qe...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi