Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E embel do te ishte.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E embel do te ishte.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E embel do te ishte..

+12
Anakonda
EMI
WebMaster
Maksi
Arabela
Ajo goca
Emona
dajti modh
leta
kasperi
Tonii
Alberti
16 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Mon 24 Oct 2011 - 10:23

E embel do te ishte jeta, kur ne te dy do ishim bashk.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Tonii Mon 24 Oct 2011 - 10:33

... do te ishte embelsira qe gatova, 432393.gif" alt="43646" longdesc="142" /> sikur ne vend te limontosit te hidhja sheqerin 00027003
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Mon 24 Oct 2011 - 10:41

E embel do ishte nata sonte, nese do ishte Arabela ketu te postonte me mua..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga kasperi Tue 25 Oct 2011 - 9:17

..do ishte nje kafe letushe nese do ta pregaditeshe,por ka edhe me embel se kafja[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga leta Tue 25 Oct 2011 - 9:20

kasperi shkruajti:..do ishte nje kafe letushe nese do ta pregaditeshe,por ka edhe me embel se kafja[You must be registered and logged in to see this image.]hhehe spaska kafe ketu veq ...[You must be registered and logged in to see this image.] te beft mire
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Tue 25 Oct 2011 - 9:20

Molla kur eshte e pjekur mire celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Emona Tue 25 Oct 2011 - 9:44

E embel do te ishte.. 426788


..Fale kur thuhet nga xemla [smile_1]))))

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Ajo goca Tue 25 Oct 2011 - 9:45

e embel do te ishte ....... te kisha dike ne krah tani :(
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Tue 25 Oct 2011 - 9:46

[QeSh] [QeSh] [QeSh] . buzet e njones oajahsse
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Tue 25 Oct 2011 - 11:08

E embel do ishte, te qendronim tere naten se bashku ne forum.. celebrate005

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 20:23

BeLti shkruajti:E embel do ishte nata sonte, nese do ishte Arabela ketu te postonte me mua..
[You must be registered and logged in to see this image.] lol,,

e embel do ishte nje cope embelsire e fresket nga furra tani,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga kasperi Tue 25 Oct 2011 - 20:30

e embel do te ishte fjala Te dua me zemer
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Tue 25 Oct 2011 - 20:30

Arabela shkruajti:
BeLti shkruajti:E embel do ishte nata sonte, nese do ishte Arabela ketu te postonte me mua..
[You must be registered and logged in to see this image.] lol,,

e embel do ishte nje cope embelsire e fresket nga furra tani,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
per ne ndonje cope keik tepron?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Tue 25 Oct 2011 - 20:36

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
BeLti shkruajti:E embel do ishte nata sonte, nese do ishte Arabela ketu te postonte me mua..
[You must be registered and logged in to see this image.] lol,,

e embel do ishte nje cope embelsire e fresket nga furra tani,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
per ne ndonje cope keik tepron?
ska diskutim qe po,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Tue 25 Oct 2011 - 20:42

ajo puthje nga nje person ............
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Wed 26 Oct 2011 - 7:32

Arabela shkruajti:
BeLti shkruajti:E embel do ishte nata sonte, nese do ishte Arabela ketu te postonte me mua..
[You must be registered and logged in to see this image.] lol,,

e embel do ishte nje cope embelsire e fresket nga furra tani,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

E embel do ishte, po te isha ketu, po nuk jee.. :[HuH]:

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga WebMaster Wed 26 Oct 2011 - 7:37

E embel do te ishte ..jeta fushe me lule
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Wed 26 Oct 2011 - 8:28

Kle@Love shkruajti:E embel do te ishte ..jeta fushe me lule
ca bari opaske pire sonte [QeSh] [QeSh] [QeSh] ..
i embel eshte ............. :pucfolt: e  qeshur
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga EMI Wed 26 Oct 2011 - 21:01

nese do kisha te gjitha gjerat qe dua.....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Wed 26 Oct 2011 - 21:22

nje kafe me te gjithe ju
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga EMI Wed 26 Oct 2011 - 21:23

Maksi shkruajti:nje kafe me te gjithe ju
ooo po sa do te dashka vjerra mor MAKS... une sa po e pi nje...do vish dhe ti...????
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Wed 26 Oct 2011 - 21:24

edhe ty ama vjerra ste hiqka nga goja hahahahah ja dhe un sa e bera kafen hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga EMI Wed 26 Oct 2011 - 21:25

hahaha po po edi vdes per mua....hahahah dmth, do me doje shume.... :afro:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Maksi Wed 26 Oct 2011 - 21:26

kafja qe do na bente vjerra e emit hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Sat 29 Oct 2011 - 0:56

..ishte kaffja e mengjesit sot.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Wed 2 Nov 2011 - 7:45

E embel do te ishte..[You must be registered and logged in to see this image.] :lol!: :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Wed 2 Nov 2011 - 7:49

ajo qe kam qef una [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga kasperi Wed 2 Nov 2011 - 9:37

nje nate e paharruar romantike
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Wed 2 Nov 2011 - 10:52

..E embel do ishte puthja [hopphopp] e ketyre ikonav haha !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Emona Wed 2 Nov 2011 - 10:54

E embel do te ishte.. 426788 ..

I laffff pa keqkuptime :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Wed 2 Nov 2011 - 10:56

Haha.. ( :

E embel ishte buzeqeshja JOTE !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Emona Wed 2 Nov 2011 - 10:59

... Pamja Jote :)))) Sweett!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga kasperi Wed 2 Nov 2011 - 11:06

nje makiato me dy luge sheqer per mu
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Alberti Thu 3 Nov 2011 - 10:24

..nese do me thirrje ne tel, oj Emona haha.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga kasperi Mon 28 Nov 2011 - 20:36

nje kafe ta pime se bashku me juve ne kete mengjes
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Mon 28 Nov 2011 - 20:41

[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi shkruajti:nje kafe ta pime se bashku me juve ne kete mengjes

3 kafe,,,tre embelsira coming,,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Mon 28 Nov 2011 - 20:43

nje kiss nga Arabela me mjes [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Mon 28 Nov 2011 - 20:44

dajti modh shkruajti:nje kiss nga Arabela me mjes [You must be registered and logged in to see this image.]
ta dhuroj une,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga dajti modh Mon 28 Nov 2011 - 20:49

Sa mka shiju ... me kane fillu mare festat [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Arabela Mon 28 Nov 2011 - 20:53

dajti modh shkruajti:Sa mka shiju ... me kane fillu mare festat [You must be registered and logged in to see this image.]
per festen ta dhurova dhe une kiss[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E embel do te ishte.. Empty Re: E embel do te ishte..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi