Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martohen pas 28 vjet fejesë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martohen pas 28 vjet fejesë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martohen pas 28 vjet fejesë

5 posters

Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Emona Thu 26 May 2011 - 5:19

Martohen pas 28 vjet fejesë 24-fejes4


– Infermieri Ivan Brown dhe e fejuara e tij, radiologia Barbara Furlonger, kanë shtyrë 28 vjet martesën pasi ishin të zënë me punë.
Megjithatë, më në fund gjetën kohë dhe para disa ditëve thanë “po” para altarit.
“Nuk mund të besoj se më në fund jemi burrë e grua. Kjo ishte një fejesë maratonike”, ka thënë nusja shumë e lumtur.
Martesa është planifikuar 12 muaj që gjithçka të ishte e përkryer.
Çifti i porsamartuar nuk deshi nga të ftuarit dhurata. Në vend të kësaj, nga të ftuarit e tyre kërkuan donacione për Departamentin e fëmijëve të spitalit, transmeton “Daily Mail”.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Emona Thu 26 May 2011 - 5:23

Cifti me Interesan...

28 Vjet t'fejuar ...leqni Jon martu
:lol!:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Durrsaku Thu 26 May 2011 - 5:24

i hengert mortja me gjithe punen e vet pse re shpirtin punes do ja falin keta njerez
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Emona Thu 26 May 2011 - 5:27

Me sa duke keta qenkan te dhen mas punes dhe bamirsi , Shihet qe kan len jeten e tyre anash per Pun.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Durrsaku Thu 26 May 2011 - 5:31

shife nje here mire kete lajm a kane kalamaj te pakten apo kane ndonje mace ose qen une per vete sdo e kisha bere kurre puna pune familja familje
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga WebMaster Thu 26 May 2011 - 5:35

Vallai ore ja kan ber mire mo pas 28 vjetesh ka krijuar besimin per ta quar deri ne kishe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Emona Thu 26 May 2011 - 5:36

Nuke di Nese Kan femije Ose kafshe pasi qe s'kan dhen asnje informacion me shum...

Epo Jo te gjith Jan njesoj,Dikujt i duket me rendesishem Puna sese krijimi ni nje Familje!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Durrsaku Thu 26 May 2011 - 5:42

nejse per mua rendesi me shume ka familja sesa puna emona nuke di e ke pare ndonjehere filmin telekomanda shihe deri ne fund dhe do te pelqeje eshte tamam per kete teme
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Arabela Thu 26 May 2011 - 6:11

hajde gezuar fejesen,,,po lengun ja keni pire me kohe qesh qesh qesh 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 4:01

jan te rralle njerezit si puna e ketyre,bravo ju qofte te vetmit qe interesohen per pune

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen pas 28 vjet fejesë Empty Re: Martohen pas 28 vjet fejesë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi