Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martohen vetem disa or pasi njihen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martohen vetem disa or pasi njihen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martohen vetem disa or pasi njihen

2 posters

Shko poshtë

Martohen vetem disa or pasi njihen Empty Martohen vetem disa or pasi njihen

Mesazh nga **Jeta** Wed 9 Jun 2010 - 4:04

Martohen vetem disa or pasi njihen Mh7iih Martohen vetëm disa orë pasi njihen


Ky tregim i pazakonshëm ka mundur të ndodhë vetëm në Las Vegas. Në fakt një britanik ka njohur një amerikane në një bar, të cilës i ka ofruar një pije. Pas kësaj kanë filluar bisedën, kanë pirë, janë dashuruar dhe vetëm pas disa orësh janë martuar.
Vetëm tre orë e gjysmë pasi janë njoftuar, Nick Bond është ulur në gjunjë dhe i ka kërkuar martesë Alex Gabrielsonit. Ndërkohë që pas 17 orësh nga njoftimi i tyre, ata janë martuar në një kishëz në Las Vegas.

E gjitha kjo tingëllon si një komedi romantike, mirëpo nuk është film, por realitet.

Çifti i ri nuk u kanë treguar asgjë prindërve të tyre deri pas momentit që janë martuar, ndërsa Nick Bond pohon se ka pakëz frikë të takohet me vjehrrin duke e ditur se ai ka një koleksion pushkësh.

Pas pushimit në Las Vegas, Bond është kthyer në Britani të Madhe, ndërsa gruaja e tij, megjithatë, ka shkuar në shtëpi të vet. Mirëpo, deri më tani Alexa e ka vizituar disa herë burrin e saj dhe është duke menduar që të shpërngulet në Britani.

“Kam gruan më të mirë në botë. Unë jam personi më i lumtur”, ka thënë Bond, i cili ka dy fëmijë nga martesa e parë.

Çifti thotë se është shumë i lumtur, ndërsa edhe pse janë njohur në një kohë të shkurtër, ata ndjehen sikur të ishin njohur tërë jetën........
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martohen vetem disa or pasi njihen Empty Re: Martohen vetem disa or pasi njihen

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 20:02

jmire ja paskan bere,se kan pasur keq
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi