Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti

+2
Darius
kasperi
6 posters

Shko poshtë

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti Empty Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti

Mesazh nga kasperi Wed 8 Jun 2011 - 1:50

:162975: me pelqejne picat,po juve
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti Empty Re: Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti

Mesazh nga kasperi Wed 8 Jun 2011 - 10:02

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti Easy%20Sunder%20Dinner%20Roast%20Chicken
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti Empty Re: Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti

Mesazh nga Darius Sat 11 Jun 2011 - 4:10

mish vici i pjekur ne zgare celebrate005 celebrate005 dhe sheqeruar me vere te kuqe 9999
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti Empty Re: Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Jun 2011 - 0:12

Qa do lloj ushqimi thjeshte nuk bej naze me pelqen gjonat e detit
Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti 30l12rc Pytje & Përgjigje Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti Empty Re: Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti

Mesazh nga Anakonda Fri 3 Feb 2012 - 5:41

Me pelqejne sallatrat,pasi dua te mbaj trupoin ne forme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti Empty Re: Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 3 Feb 2012 - 6:09

Ushqimet e detit..dhe mishi i pules...sallatat edhe supat.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti Empty Re: Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti

Mesazh nga Bledis Fri 3 Feb 2012 - 6:16

mua me gatuajn

Bledis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 5
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/02/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti Empty Re: Ushqimi juaj qe e preferoni me se shumti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi