Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Buzëkuqi që rrit dëshirën seksuale te femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Buzëkuqi që rrit dëshirën seksuale te femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buzëkuqi që rrit dëshirën seksuale te femrat

Shko poshtë

Buzëkuqi që rrit dëshirën seksuale te femrat Empty Buzëkuqi që rrit dëshirën seksuale te femrat

Mesazh nga kasperi Sun 12 Jun 2011 - 1:38

Buzëkuqi që rrit dëshirën seksuale te femrat


Është arritur të shpiket dhe të prodhohet një linjë e re buzëkuqsh që i “tradhton” paksa femrat që e vendosin. Bëhet fjalë për shpikjen më të re
të botës së kozmetikës, i kuqi i buzëve që ndërron ngjyrë sipas dëshirave seksuale të femrës.

Sa të thjeshtë do ta kenë meshkujt tani, pasi do të mund të kuptojnë në kohë hapat që duhet të hedhin me një femër në këtë drejtim. Kështu, ata do të kuptojnë nëse femra ka ndonjë dëshirë hormonale “të nxehtë” për mashkullin që ka pranë, ose nëse ajo do t’i thotë jo.

Në këtë rastin e fundit, mashkulli do ta ketë të thjeshtë të ruajë dinjitetin dhe të mos e ftojë fare për më tej, pasi vetë i kuqi i buzëve i ka treguar se femra nuk ka aspak dëshirë. Buzëkuqi, reagon në bazë të hormoneve të organizmit të femrës. Për shembull, ai merr një ngjyrë më të ndezur në rastin kur femra ndjen diçka për mashkullin që ka pranë.

Ai është shpikur në Kaliforni, është prodhuar nga firma kozmetike “Too Faced” dhe quhet “The Mood Swing Emotionally Activated Lip Gloss”. Deri tani ky produkt e ka një fanse të çmendur, ajo është këngëtarja Katty Perry./yp
[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi