Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”

4 posters

Shko poshtë

Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”  Empty Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”

Mesazh nga Binni Sun 12 Jun 2011 - 3:52

Keni menduar se është lansuar klipi i këngës tashmë të bërë hit “Tallava”? Jo, jeni të gabuar, pasi Flori është duke ju pritur juve, fansat e tij.
Është Flori që së bashku me produksionin Entermedia kanë prezantuar projektin e tyre më të ri, “Tallava”. Ky projekt konsiston në atë që, klipi i këngës “Tallava” të punohet më ndryshe – janë vet fansat ata të cilët do të xhirojnë veten duke kënduar pjesë të këngës.
Xhirimet e fansave pranohen deri më 20 qershor, kurse për detaje vizitoni: www.Entermedia.com /Tallava.

Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”  Empty Re: Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”

Mesazh nga Emona Sun 12 Jun 2011 - 4:03

Kenge qe U bo HIT.... Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”  51319 Ktu Ne KS.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”  Empty Re: Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”

Mesazh nga Tonii Sun 12 Jun 2011 - 11:15

MOOOOOOOOOS TAllava
oooooo

e u bubu mi none cpo na dhemb kaptina
e na kan bo flor talenti o per aspirina

po degjeneron kultura jon u mbyt nga anti vlerat
muzika me taban esht ber si ndryshku ne kazan
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”  Empty Re: Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 17:34

u bo hit,por mua kenga ma koti qe kam ngju naj here.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”  Empty Re: Flori dhe Entermedia prezantojnë “Tallava”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi