Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Për Mikun/mikes time ..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Për Mikun/mikes time ..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Për Mikun/mikes time .....

+18
tipi engjellor
Andetta
Alisa
Neta E
Maksi
Golden
Arabela
Docteur
esmerina
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
Alberti
Emona
Albert
Gjeto Gjetani
EpiKada
WebMaster
kasperi
22 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga kasperi Mon 13 Jun 2011 - 7:55

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mikes klea me respekt nga kaspo
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga WebMaster Mon 13 Jun 2011 - 8:15

Flm shume kasperi rrespekt edhe per ty lol 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga kasperi Mon 13 Jun 2011 - 8:35

Për mikun x-pim nje gote 9999
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga EpiKada Wed 15 Jun 2011 - 1:16

te kam SHPIIIIIIIIIRT PAFUNDDDDDDDDDD
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga kasperi Wed 15 Jun 2011 - 2:05

mikes time mones nje :pershendetje,,
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Gjeto Gjetani Wed 15 Jun 2011 - 2:43

......Per Epin se eshte lodhur nga studimi i gjate....... :990210:
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Jun 2011 - 3:02

Per te gjithe pa dallim flm per gjithcka qe beni per kete forum 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Albert Wed 15 Jun 2011 - 3:18

per ata qe e din mire se kush jan e cilet konsideroj mik jua them personalisht nuk ua bej qejfin thjesht per poste 00027003
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 76
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Emona Wed 3 Aug 2011 - 5:03

Nii Hugo,Per Anila ,dhe Alboren,

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Alberti Thu 4 Aug 2011 - 6:44

Nje :5454787: Emones.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 4 Aug 2011 - 12:48

Per mikun tim, Psikologu Wolf...Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 4 Aug 2011 - 18:20

Wolfit...nje :| ..sa per mengjes
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga esmerina Thu 4 Aug 2011 - 19:14

Per te gjithe se une smund te bej dallime :|
esmerina
esmerina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 361
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga kasperi Fri 5 Aug 2011 - 2:51

Për mikeshat e mija (kunatat) qese pushke[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga kasperi Fri 5 Aug 2011 - 2:53

Per miken Arabela nje dhome gratis nga hotel Kasperi,zgjidhe ne cilin kate don
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 5 Aug 2011 - 14:11

Per miken e nderuar, Ermelinda...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Docteur Fri 5 Aug 2011 - 20:09

Saimiri shkruajti:Per mikun tim, Psikologu Wolf...shume flm vlla te pershendes repsketet e mia
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 8 Aug 2011 - 9:40

Per mikeshen time Klean...Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 8 Aug 2011 - 9:41

Saimiri shkruajti:Per miken e nderuar, Ermelinda...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Wa faleminderit shuume.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga WebMaster Mon 8 Aug 2011 - 9:45

Saimiri shkruajti:Per mikeshen time Klean...
flm mik i nderuar 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 8 Aug 2011 - 9:57

Te pershendes Saimir.

Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 16 Aug 2011 - 23:44

Te falenderoj nga zemra e nderuar Ermelinda dhe te deshiroj cdo te mire ne jete...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Arabela Wed 17 Aug 2011 - 0:15

per mikun tim maks,,,[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Golden Wed 17 Aug 2011 - 0:32

kasperi shkruajti:Për mikun x-pim nje gote 9999

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Thanks!

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Maksi Wed 17 Aug 2011 - 0:36per arabelen miken time ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Arabela Wed 17 Aug 2011 - 0:45

Maks shkruajti:

per arabelen miken time ... [You must be registered and logged in to see this image.]

flm geeegge geeegge [hopphopp]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Maksi Wed 17 Aug 2011 - 0:52


per miken time klea [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga kasperi Wed 17 Aug 2011 - 9:21

per miken time[You must be registered and logged in to see this image.] nje darke me peshqi
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Arabela Sat 20 Aug 2011 - 3:03

,,ndjej respekt dhe nderim te thelle,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Neta E Mon 22 Aug 2011 - 3:33

Per gjithe Juve
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Arabela Mon 22 Aug 2011 - 3:36

fli fli,,, se kur te zgjohesh ti do jem duke fjetur une[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga kasperi Thu 1 Sep 2011 - 9:33

mikes time nje[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Alisa Thu 1 Sep 2011 - 9:36

per ata qe me konsiderojn mike ketu 432965
Alisa
Alisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1157
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/08/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga kasperi Fri 25 Nov 2011 - 3:19

[You must be registered and logged in to see this image.]Mikes time Emones,te befte mirë
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Arabela Fri 25 Nov 2011 - 3:22

[You must be registered and logged in to see this image.]per mikun tim,,,,maksin,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga EpiKada Sun 27 Nov 2011 - 11:33

Andetta Te kam xhan JE Unike
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Andetta Sun 27 Nov 2011 - 11:38

EpiKada shkruajti:Andetta Te kam xhan JE Unike

(sorry)

[TePuC] 3293509517 [97285;2] per ty rose53
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga EpiKada Sun 27 Nov 2011 - 12:09

Andetta shkruajti:
EpiKada shkruajti:Andetta Te kam xhan JE Unike

(sorry)

[TePuC] 3293509517 [97285;2] per ty rose53

[You must be registered and logged in to see this link.]
[TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC]
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga kasperi Sun 27 Nov 2011 - 12:13

Arabela shkruajti:per mikun tim,,,,maksin,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]Arabela i mora se Maksi si paska ne qef[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Arabela Sun 27 Nov 2011 - 19:39

kasperi shkruajti:
Arabela shkruajti:per mikun tim,,,,maksin,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]Arabela i mora se Maksi si paska ne qef[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
ska gje,,,[You must be registered and logged in to see this image.] t e befshin mire[You must be registered and logged in to see this image.] ,,,maksit ka gjera tjera qe mund ti pelqejne[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për Mikun/mikes time ..... Empty Re: Për Mikun/mikes time .....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi