Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Genta Ismajli: Kam guxim të arrij atë që dua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Genta Ismajli: Kam guxim të arrij atë që dua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genta Ismajli: Kam guxim të arrij atë që dua

2 posters

Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam guxim të arrij atë që dua Empty Genta Ismajli: Kam guxim të arrij atë që dua

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Jun 2011 - 4:36

Sapo ka hedhur në treg albumin e saj më të ri dhe që në ditët e para të publikimit duket se po provon një sukses të madh. Fjala është për guximtaren Genta Ismajli, e cila këtë herë ka bërë një gjetje interesante për titullin e albumit të saj. E ka quajtur pikërisht “Guximi” albumin e ri, kosovarja e suksesshme duke u nisur nga titulli i një kënge që do të jetë gjithashtu pjesë e tij.Vetë Genta tregon për faqet e suplementit të verës se aktualisht është duke xhiruar për klipin e dytë që do të shkojë paralelisht me lançimin e këtij albumi. Është vetë kënga nga e cila i është vënë emri albumit, ajo për të cilën po realizohet klipi i radhës. Klipi i parë që u publikua nga kjo CD, ishte ai i këngës “Pa ty”, me kompozitor Flori Mumajesin. Këngëtarja e suksesshme vinte në një stil të ri, të paprovuar më parë, që ishte pikërisht ‘rock balade’. Klipi i kësaj kënge u komentua shumë mirë nga fansat dhe madje në një votim ‘online’ në internet është vlerësuar si klipi i realizuar më bukur, nga këto që janë publikuar deri tani.Pushimet
Nëse mendoni se VIP-at kanë mundësi më shumë se çdokush tjetër për të bërë pushime, e keni gabim. Të paktën kjo nuk është e vërtetë për këngëtarët, ose më saktë për këngëtarë të tillë si Genta Ismajli që gjatë gjithë verës janë të angazhuar me koncerte kudo në trevat shqipfolëse. Genta thotë për ne se gjatë gjithë verës do të jetë e angazhuar me koncerte dhe e ka të vështirë të gjej një periudhë për të pushuar. “I kam thuajse të gjitha datat e zëna me koncerte dhe do ta kem shumë të vështirë për të pushuar këtë vit, ndoshta diku nga shtatori mund të gjej pak kohë”, – shton më tej ajo.Sa i përket jetës private Genta Imajli tregon se nuk ka të reja, ‘vazhdoj të jem singëll dhe ndihem shumë mirë kështu’, përfundon ajo rrëfimin për faqet e verës. Duke i uruar sa më shumë suksese në karrierën e saj artistike, ne e mirëpresim të kënaqur më 25 qershor në Tiranë këngëtaren Ismajli, pasi ajo do të mbajë një koncert në një nga diskotekat më të mëdha këtu.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam guxim të arrij atë që dua Empty Re: Genta Ismajli: Kam guxim të arrij atë që dua

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 17:27

Shyqyr se thashe se je frikacake.........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi