Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull

+2
WebMaster
Aяtємιѕα
6 posters

Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Empty Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 3 Nov 2011 - 12:34

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Genta-ismajli-300x233Që këngëtarja e njohur Genta Ismajli është ndarë prej gati dy vitesh nga i fejuari i saj, Milot Binaku, ky nuk përbën më lajm; por që ajo nuk ka kontakte intime me asnjë mashkull, që prej asaj kohe; kjo po që përbën “scoop”.
E besoni apo jo, këtë e ka deklaruar vetë këngëtarja e hitit “Guximi”, e cila e pyetur në lidhje me seksin është shprehur në mënyrë shumë telegrafike: “Kam harruar si bëhet seks”.
Në fakt, që nga ndarja “legjendare” me Milotin, këngëtarja seksi e ka shprehur vazhdimisht dëshirën për të pasur një mashkull pranë vetes, madje këtë gjë e ka konfirmuar edhe në një intervistë të fundit dhënë për “standard”.

Prej kohësh nuk kam një mashkull në krah, nuk e mbaj mend që kur nuk kam dalë për herë të fundit me një të tillë, ndoshta para një viti ose edhe dy”, – ka thënë ajo, duke shtuar se ka jashtëzakonisht nevojë për një mashkull që t’i ofrojë dashuri dhe ta mbështesë.
Ndryshe nga ç’mund të mendoni, Genta është një femër shumë familjare, e gatshme të heqë dorë madje edhe nga karriera për t’iu dedikuar familjes që do të ndërtojë. Megjithatë, për momentin ajo është duke menduar vetëm për muzikën dhe as që do t’ia dijë për gjëra të tjera…
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Empty Re: Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Nov 2011 - 12:43

Qe kur kshu kjo amon
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Empty Re: Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull

Mesazh nga Emona Thu 3 Nov 2011 - 12:45

Qe 2 vite moj... Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull 426788 ,Kushh i beson keto Pallavra!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Empty Re: Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull

Mesazh nga Durrsaku Thu 3 Nov 2011 - 22:33

Anna shkruajti:Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Genta-ismajli-300x233Që këngëtarja e njohur Genta Ismajli është ndarë prej gati dy vitesh nga i fejuari i saj, Milot Binaku, ky nuk përbën më lajm; por që ajo nuk ka kontakte intime me asnjë mashkull, që prej asaj kohe; kjo po që përbën “scoop”.
E besoni apo jo, këtë e ka deklaruar vetë këngëtarja e hitit “Guximi”, e cila e pyetur në lidhje me seksin është shprehur në mënyrë shumë telegrafike: “Kam harruar si bëhet seks”.
Në fakt, që nga ndarja “legjendare” me Milotin, këngëtarja seksi e ka shprehur vazhdimisht dëshirën për të pasur një mashkull pranë vetes, madje këtë gjë e ka konfirmuar edhe në një intervistë të fundit dhënë për “standard”.

Prej kohësh nuk kam një mashkull në krah, nuk e mbaj mend që kur nuk kam dalë për herë të fundit me një të tillë, ndoshta para një viti ose edhe dy”, – ka thënë ajo, duke shtuar se ka jashtëzakonisht nevojë për një mashkull që t’i ofrojë dashuri dhe ta mbështesë.
Ndryshe nga ç’mund të mendoni, Genta është një femër shumë familjare, e gatshme të heqë dorë madje edhe nga karriera për t’iu dedikuar familjes që do të ndërtojë. Megjithatë, për momentin ajo është duke menduar vetëm për muzikën dhe as që do t’ia dijë për gjëra të tjera…
duke e pare ne fotografi qe po shkul floket e besojGenta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull 398758
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Empty Re: Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Nov 2011 - 22:38

Pse fle me femra kjo?! :[LoL]:
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Empty Re: Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull

Mesazh nga Durrsaku Thu 3 Nov 2011 - 22:39

Yll Qielli shkruajti:Pse fle me femra kjo?! Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull 1388203807
jo jo kjo rri zgjuar gjithe naten se ze gjumi mire e ka qe thote qe nuk fle
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Empty Re: Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 18:17

qenka lesbike atehere.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull Empty Re: Genta Ismajli: Kam harruar të fle me një mashkull

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi