Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Virgin Media: Kompiuterët e 1500 klientëve të infektuar me virus People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Virgin Media: Kompiuterët e 1500 klientëve të infektuar me virus People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virgin Media: Kompiuterët e 1500 klientëve të infektuar me virus

Shko poshtë

Virgin Media: Kompiuterët e 1500 klientëve të infektuar me virus Empty Virgin Media: Kompiuterët e 1500 klientëve të infektuar me virus

Mesazh nga Space Fri 17 Jun 2011 - 5:49

Virgin Media: Kompiuterët e 1500 klientëve të infektuar me virus F.0617180704870_210

Kompania e tregtare e televizorëve, celularëve dhe shërbimeve të internetit. Virgin Media, ka njoftuar se kompiuterat e të paktën 1500 klientëve të saj janë infektuar nga një virus.
Lajmi është konfirmuar nga vetë zyrtarët e kësaj firme, të cilët njoftojnë se lloji i virusit është “SpyEye Trojan” dhe ai ka depërtuar në kompiutert e këtyre klientëve nëpërmjet llogarive të yre bankare, në momentin e blerjeve në internet.

Ndërsa i ka kërkuar ndjesë të 1500 klientëve, inxhinjeret e Virgin Media i kanë bërë thirrje atyre që të pastrojnë kompiuterin. Përmes një letre të dërguar, ata tregojnë edhe rrugën se si këta klientë duhet të veprojnë për të hequr këtë virus. /Telegrafi/
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi