Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
--Bukuria-- People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
--Bukuria-- People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

--Bukuria--

4 posters

Shko poshtë

--Bukuria-- Empty --Bukuria--

Mesazh nga Katniss Wed 22 Jun 2011 - 9:48

Definoni Bukurine.
Cka do te thote ajo per ju ? Cka eshte ajo ?
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

--Bukuria-- Empty Re: --Bukuria--

Mesazh nga Tonii Wed 22 Jun 2011 - 11:23

bukuria do te thot :

ne rastin me te mir - cel nje lule ne fillim eshte nje gonxhe pastaj rritet dita dites, pastaj ngadal i hap petalet cel nje lule ne fillim eshte nje gonxhe pastaj rritet dita dites, pastaj ngadal i hap petalet aroma e lules perhapet kudo pastaj vjen nje koh qe petalet thahen e bien nje nganje

ne rastin me te keq - cel nje lule ne fillim eshte nje gonxhe pastaj rritet dita dites, pastaj ngadal i hap petalet cel nje lule ne fillim eshte nje gonxhe pastaj rritet dita dites, pastaj ngadal i hap petalet, por lulja nuk ka arom edhe pse mund te jet e bukur plot me ngjyra
pastaj vjen nje koh qe petalet thahen e bien ngadal
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

--Bukuria-- Empty Re: --Bukuria--

Mesazh nga Docteur Wed 22 Jun 2011 - 19:47

Bukuria eshte nje gje qe na ka dhuru zoti kur na krijoi,Mendoj se bukuria prish njerzimin shume njerez sot si femra apo meshkuj shikohen ne pasqyre dhe ju duket vetja e bukur por ns te hy vetja ne qejf ska gje me te keqe,bukuria nuk ka ndonje vlere te madhe bukuria nuk eshe e perjetshme bukuria nuk i ofrohet mendjes,bukuria eshte nje dhurate qe duhet ta respektosh sa e ke dhe jo ta shperdoresh,

bukuria eshte si nje avion i madh i ulur ne piste dhe kur vjen koha per tu ngrite behet shume i vogel ,kurse mendja eshte po ky avion ne fluturim qe eshte mjaft i vogel dhe kur vjen duke u ul ( avioni ) fillon dhe tu u zmadhu.
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

--Bukuria-- Empty Re: --Bukuria--

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 1:49

Nje pasqyre e cila therrmohet me kalimin e kohes..!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

--Bukuria-- Empty Re: --Bukuria--

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi