Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet?

+2
Anakonda
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? Empty Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet?

Mesazh nga WebMaster Sun 29 Apr 2012 - 20:30

A e personifikon njeriun ajo cfar ai thote me fjalet e tij?Mu duk interesante kjo shprehja dhe doja te kisha edhe mendimin tuaj?
 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? 30l12rc Pytje & Përgjigje  Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? Empty Re: Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet?

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 4:47

jo gjithmon njerezit thon ate cka mendojn;disa mund te flasin fjal shum te bukura por ne realitet nuk bejn dot asgje;nuk i shoh njerezit vec nga fjalet qe thote

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? Empty Re: Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet?

Mesazh nga An0nim Wed 16 May 2012 - 6:29

Per mendimin tim PO.Cdo kush per menyren sesi shprehet qofte ne nje ambjent publik, qofte ne nje rreth me te ngushte,tregon veten e tij.eshte bukur te degjosh te flasi dikush me butesi,me maturi. paster( pa fjalor banal) dhe me e edukate, qofte kur ben dhe nje shaka( nga anet tona thuhet shaka me kripe)
JAM SHUM DAKORT ME SHPREHJEN, BUKURIA NJERIUT DUKET DHE TEK FJALET QE THOTE.SIDOMOS KJO GJE DUHET TE JETE SHUM E DUKSHME TEK VAJZAT......................sepse sot e kesaj dite veshtire me dallu se po flet nje mashkull apo nje femer.... pikirisht nga fjalet e pakontrolluar
FJALA ESHTE ETIKA E NJE PERRSONI......
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? Empty Re: Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet?

Mesazh nga Ariel Thu 17 May 2012 - 23:43

Sigurisht qe po.


 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? Empty Re: Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet?

Mesazh nga WebMaster Thu 31 Jan 2013 - 7:42

Besoj se edhe nga zgjuarsia
 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? 30l12rc Pytje & Përgjigje  Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? Empty Re: Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet?

Mesazh nga Arabela Thu 31 Jan 2013 - 7:52

cdo te thote bukuria e fjales??cfare quhet fjale e bukur??fjale me edukate??fjale e embel??apo fjale e zgjuar??nee fjala i ka gjitha keto cilesi atehere po,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? Empty Re: Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 23:18

njerzit ndryshe mendojn e ndryshe flasin...po nje nje njeri mund tjet shum i mir nshpirt po fjalet qe thot kjo sdo thot se ai sosht i/e bukur me an tfjaleve qe thot

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet? Empty Re: Bukuria njeriut perbehet nga bukuria e fjales qe flet?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi