Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

+10
Emona
Maksi
Arabela
Anakonda
Prada
Roksana
Kavaljeri
Gerushi
ERGI
Aristogata
14 posters

Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Aristogata Fri 14 Aug 2009 - 6:39

Lidhjet ndermjet personave me gjini te njejte jan perhapur shum ne mbare boten, ju si mondoni per keto lidhje?????


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Aug 2009 - 7:02

zoti ka kriju mashkull dhe femer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga ERGI Fri 14 Aug 2009 - 7:46

:gezim: zoti na ka krijuar femer mashkull jo mashkull me mashkull ose femer me femer :gezim:
ERGI
ERGI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen tek baleti
Postime Postime : 59
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009
Hobi Hobi : balerin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Aug 2009 - 7:49

se kuptoj pse ne njerezit kemi vese te keqija,si persh te ndryshojm natyren tone,zoti krijoi burrin per gruan,e te kunderten,sepse e kishte nje qellim,se ndryshe kjo bote sdo kish te ardhme,ky esht mendimi im.Αγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!

https://www.youtube.com/watch?v=0D4mQYVMSOo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Gerushi Fri 14 Aug 2009 - 7:50

Se di qefi atyre qe kan qef me bo lidhje me te njejten gjini juhjjjjj
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga ERGI Fri 14 Aug 2009 - 7:51

vallai mos ngaterroni gjini ore cuna sa na mbyten :gezim:
ERGI
ERGI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen tek baleti
Postime Postime : 59
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009
Hobi Hobi : balerin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Aug 2009 - 8:01

nuk jam dakort,por respektoj e vendimin e tyre,ashtu ndjehen,i terheq gjinia e njejteΑγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!

https://www.youtube.com/watch?v=0D4mQYVMSOo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Aug 2009 - 9:24

bota na krijoj , por na krijon ne shum lloje , qe per te mesuar gjdo njeri nga tjetri en gjdo gje, e gjdo gje mesojmmm mire keqq, ndryshe pamja gjinijaa e gjdo gje, kshu krijoj edhe gjinin e njejttt per qiftt, per provokimin e tjereve se qka do ben si do kalon , se cili kem jeten ton kshu bota eshte e madhe allahu na shefff , me mir rruges tende ikk
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Aug 2009 - 10:48

nuk mendoj asgje thjesh kan ndjenja edhe mendimet e tyre per veten time i urrej
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Kavaljeri Fri 14 Aug 2009 - 11:12

nuk i gjykoj,cdokush e ben vet zgjedhjen e tij
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Aug 2009 - 21:38

secili ka te drejte te zgjedh jeten e tij,si i pelqen ajo,nuk jam dakort personalisht,ama esht e drejta e tyre,duhet respektuar
Αγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!

https://www.youtube.com/watch?v=0D4mQYVMSOo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Roksana Fri 14 Aug 2009 - 21:50

nuk kundershtoj ata e din vet qefin e tyre :gezim:
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Aug 2009 - 22:09

:gezim: :gezim: :gezim: :gezim:Αγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!

https://www.youtube.com/watch?v=0D4mQYVMSOo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Prada Tue 1 Feb 2011 - 9:48

ësht ndjenja e tyre
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Anakonda Sun 3 Jun 2012 - 16:32

nuk i paragjykoj;por me duket se ajo esht nje semundja mendore ne te cilen njeriu e ka fitur gjate jetes;nuk e di eshte e drejta e gjithsecilit te bej zggjedhjen e tij....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Arabela Sat 9 Jun 2012 - 6:38

nuk e aprovoj kurre,,,por nuk do beja debat per te tille gje,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Maksi Sat 9 Jun 2012 - 6:45

nuk jam dakort por dhe mbi deshiren e njerzve nuk jam
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Emona Sat 16 Jun 2012 - 2:13

Kunder ligjit te natyres njerzore por eshte Zgjedhje e tyre...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Arabela Sat 16 Jun 2012 - 2:15

me vjen keq per ato qe nuk kane pasur mundesine te njohin rrugen e Zotit,,,me perjashtim te disave mbase qe kam dyshimin se ndihen vertet ashtu dhe me vjen shume keq,,,por shumica jane fake,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 3:06

nuk i paragjykoj;gjithsecili ka te drejt te vendose mbi jeten e tij...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 11:09

Ne rrall te pare pa cenuar njeri dua te them qe per mua nuk do ekzistonte nje gje e tille po perderisa e aprovojne kete duhet te mesohemi edhe me keto lloj njerezimi .
Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? 30l12rc Pytje & Përgjigje Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 12:15

keta njerez qe bejne ksi sene te neveritshme keta njerz jane te semure dhe pike.
edhe shkenca e ka vertetu se jane te semure ne tru (koke) e kan ni lloje semundje qe ende nuk e kane zbuluar a asht sheruese.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 21:56

Nuk eshte te aprovohet nje gje e tille gje qe duan ti bejne edhe prinder .si munden te jen prinder dy gjini aman se ju ka ikur mendja miletit
Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? 30l12rc Pytje & Përgjigje Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga LaDescarada Tue 5 Mar 2013 - 23:09

katastrof iihhaa. iihhaa.
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 23:21

njerez qe se meritojn tjetojn ne ket bot

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini??? Empty Re: Cfar mendoni per lidhjet ndermjet te njejtes gjini???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi