Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

+4
Ailin
Ariel
Arian 123
WebMaster
8 posters

Shko poshtë

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? Empty Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Mesazh nga WebMaster Fri 5 Oct 2012 - 21:35

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Ku eshte e mira dhe ku eshte e keqja ne kete histori?


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? Empty Re: Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Mesazh nga Arian 123 Fri 5 Oct 2012 - 21:38

E mira ajo eshte e pjekur e keqja mbas 20 vjetesh ajo nuk dihet si eshte nga ana seksuale,kurse djali eshte ne kohen me te pershtatshme.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? Empty Re: Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Mesazh nga Ariel Sat 6 Oct 2012 - 1:14

qyqa...ca esht ky budallik mi...si nona me cunin....larg qofte.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? Empty Re: Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Mesazh nga Ailin Thu 20 Dec 2012 - 2:25

relaks [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? Empty Re: Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 2:27

paj sot mos u qudit nuk esht vetem nje rast ky [ZbarDh DhemBet]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? Empty Re: Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Mesazh nga pexha Thu 31 Oct 2013 - 2:12

edhe e kunderta esht e mire
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? Empty Re: Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Mesazh nga xhoni Thu 31 Oct 2013 - 6:07

keta qifta nuk jan   nje moshe besoj se nuk do te jen te lumtur
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? Empty Re: Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 3 Nov 2013 - 14:27

Kta shipecat nuk din me shum,vetem anen seksuale ja kqyrin,qka ka lidhje ktu jo me seksualitet,rendesi ka me qen t'lumtur,dhe cili te vdes i pari le te merr tjeter,por si fund s'besoj qe shkon gjat kjo lidhje,sepse nje 20vj duhet ta mésosh sikur me hy ne klas ninanona par?
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare? Empty Re: Si mendoni per lidhje ndermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 32-vjecare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi