Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më shumë besim dhe vullnet... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më shumë besim dhe vullnet... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më shumë besim dhe vullnet...

3 posters

Shko poshtë

Më shumë besim dhe vullnet... Empty Më shumë besim dhe vullnet...

Mesazh nga Darius Tue 28 Jun 2011 - 9:44

Por edhe pse e thënë në fund ajo që ka rëndësi primare në mbrojtjen e një lidhjeje në distancë është besimi, vullneti dhe dëshira e mirë për ta mbajtur atë ende në jetë.

Është vërtet e rëndësishme të besosh në lidhjen tënde dhe të mos lejosh të bëhesh pre e gjykimit që mund t’iu mbërthejë papritur dhe vazhdueshëm. Lërini shqetësimet, dyshimet për situata të tjera.
Ballë për ballë ju mund të shpreheni më mirë dhe të kuptoni të vërtetën që e hidhur apo jo mbetet e shenjtë. Vetëm kështu mund të shpëtoni dashurinë tuaj, atë për të cilën me dëshirë dhe besim mund të sfidoni kilometrat e pafund.

Kërkohet vetëm pak vullnet, dhe jo çdo gjë mbetet në misionet e pamundura. Lërini shqetësimet, apo dyshimet për situata të tjera. Ballë për ballë ju mund të shpreheni më mirë dhe të kuptoni të vërtetën që e hidhur apo jo mbetet e shenjtë.

Vetëm kështu mund të shpëtoni dashurinë tuaj, atë për të cilën me dëshirë dhe besim mund të sfidoni kilometrat e pafund. Kërkohet vetëm pak vullnet, dhe jo çdo gjë mbetet në misionet e pamundura.
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më shumë besim dhe vullnet... Empty Re: Më shumë besim dhe vullnet...

Mesazh nga Docteur Tue 28 Jun 2011 - 19:21

me vullnet dhe besim arrin te pa mundure
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më shumë besim dhe vullnet... Empty Re: Më shumë besim dhe vullnet...

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 18:17

Me ane te vullnetit dhe besimit realizon gjithshka.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më shumë besim dhe vullnet... Empty Re: Më shumë besim dhe vullnet...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi