Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim

4 posters

Shko poshtë

Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim Empty Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim

Mesazh nga Emona Sat 2 Jul 2011 - 1:23

Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim 02shvarc_0207111155_1Një muaj e gjysmë pasi që opinioni mori vesh se ish- guvernatori i Kalifornisë Arnold Schwarzenegger ka fëmijë me ndihmëse shtëpiaken, bashkëshortja e tij Maria Shriver ka vendosur të dorëzojë kërkesën për divorc

Maria në kërkesën për ndarje ka theksuar se dëshiron t’i japë fund martesës 25 vjeçare për shkak të “dallimeve të papajtueshme”.

Është shumë e çuditshme pse Maria në kërkesë nuk ka paraqitur asnjë detaj, si tradhtia për shembull, e në të nuk e ka përmendur as datën kur secili ka marrë rrugën e vet edhe pse opinioni e di se ata nuk janë bashkë që nga 9 maji.

E vetmja gjë që Maria ka kërkuar nga Schwarzenegger është që ai t’ia paguajë kompensimin për mbajtje e shuma do të caktohet më vonë.

Maria është e gatshme për pazare por edhe për vendim të gjyqit.

Çifti nuk e ka nënshkruar marrëveshjen paramartesore prandaj bashkëshortja e Schwarzeneggerit do ta marrë gjysmën e pasurisë së përbashkët, ashtu si parasheh ligji.

Mendohet se Maria do të marrë 300 milionë dollarë

Schwarzenegger dhe Maria Shriver janë kurorëzuar në vitin 1986 dhe kanë katër fëmijë.

Përkundër tradhtive të Schwarzenegger-it, Maria gjithë kohën ka qenë me të, madje një herë ajo kishte menduar edhe të shpëtonte martesën.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim Empty Re: Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim

Mesazh nga Arabela Sat 2 Jul 2011 - 5:28

,,,fale nje here,,,se do vij koha ta falesh 10,,,,, rose53 rose53
femije me sherbetoren??? qesh qesh qesh qesh a ekziston ulje me e madhe?? qesh qesh :lol!: :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim Empty Re: Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim

Mesazh nga exploreri Sat 2 Jul 2011 - 5:35

Atehere ajo ka te drejten e gjysmes se pasurise,por ne se kerkon gruaja ime te ndahet c'ti jape une asaj...? Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim 398758 Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim 398758
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim Empty Re: Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim

Mesazh nga Arabela Sat 2 Jul 2011 - 6:18

exploreri shkruajti:Atehere ajo ka te drejten e gjysmes se pasurise,por ne se kerkon gruaja ime te ndahet c'ti jape une asaj...? Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim 398758 Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim 398758
gjysmen e qumeshtit qe nxjerr dhia ne baze ditore,,, Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim 426788 Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim 426788 Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim 426788 :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim Empty Re: Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 18:54

shefe shefe ku e ka ul veten burri i botes;po a tradhetohet gruaja?cdo dit e me shum bindem se te gjith meshkujt jan njesoj
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim Empty Re: Bashkeshortja e Schwarzenenegger-it kerkon shkurorezim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi