Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Murinjo kërkon sulmues People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Murinjo kërkon sulmues People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murinjo kërkon sulmues

2 posters

Shko poshtë

Murinjo kërkon sulmues Empty Murinjo kërkon sulmues

Mesazh nga Emona Tue 14 Dec 2010 - 1:15

Trajneri i Realit të Madridit, Hose Murinjo, shpreson se do të mund ta përforcojë skuadrën me një qendërsulmues në afatin e janarit, ngase pas lëndimit të Gonzalo Higuainit i ka mbetur në dispozicion vetëm francezi Karim Benzema. Megjithatë, ‘dritën e gjelbër’ për t’u aktivizuar në tregun e janarit duhet ta japë fillimisht drejtori sportiv, Horhe Valdano. “Puna ime nuk është sjellja e lojtarëve, por që në fillim të edicionit kam thënë se do ta kem të vështirë vetëm me Higuainin dhe Benzemën në sulm. Ndërsa, në rast se duhet ta vazhdojë pjesën tjetër të edicionit vetëm me Benzemën, atëherë situata do të jetë edhe më e vështirë. Sidoqoftë është drejtori sportiv ai i cili pyetet për këtë çështje, prandaj më mirë është ta pyesni atë nëse do të blejmë në janar apo jo”, u ka thënë Murinjo gazetarëve spanjollë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murinjo kërkon sulmues Empty Re: Murinjo kërkon sulmues

Mesazh nga Anakonda Sun 8 Apr 2012 - 1:08

e pra se bejne sikur Reali eshte skuadra me e mir ne bote,po Ronaldo ku eshte apo po han pershesh me kos.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi