Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini

4 posters

Shko poshtë

Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini Empty Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Jul 2011 - 8:56

Lori, e cila këto ditë ka realizuar këngën e saj “Kthehu sonte” në bashkëpunim me këngëtarin Blero, është zotuar se publiku kurrë nuk do të mund ta shohë atë në foto me bikini.
Këngëtarja nga Shqipëria aktualisht është duke u përgatitur për albumin e saj më të ri dhe këtë verë nuk do të ketë kohë për pushim, edhe pse do të dëshironte të kalojë ndonjë ditë në Durrës.
Por, edhe nëse kalon ndonjë ditë në plazh, Lori është zotuar se ka shans kurrë që mediat të kenë një foto të saj me bikini, siç ndodh me personazhet e tjerë.
Gjatë një prononcimi për “Kosova Sot” ajo ka treguar se ndihet shumë mirë në Prishtinë prandaj edhe jeton këtu. Lori ka treguar edhe se ende është beqare dhe se nuk e lodh shumë trurin duke menduar për dasmën e saj.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini Empty Re: Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 5 Jul 2011 - 8:59

Ne plazh ca vesh kjo..xhinse?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini Empty Re: Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini

Mesazh nga Leo_uk Tue 5 Jul 2011 - 9:12

po mire ajo vetem po thote qe nuk me shihni kurre me bekini, nuk ka thene gje me e pare pa bekini... qesh qesh
Ne plazh pa bekini o goce... qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini Empty Re: Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 19:21

Eямєℓiиdå shkruajti:Ne plazh ca vesh kjo..xhinse?
Mesa duket po sepse paska turp goca.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini Empty Re: Lori: Kurrë nuk do të më shihni në foto me bikini

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi