Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rita Ora me bikini! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Rita Ora me bikini!

Shko poshtë

Rita Ora me bikini! Empty Rita Ora me bikini!

Mesazh nga WebMaster prej Thu 27 Jun 2013 - 4:41

Rita Ora duket se është mjaft e kënaqur me format e saj trupore. Së fundi ajo ka pozuar, ndërsa ndodhet me pushime në Maltë, duke treguar një formë perfekte fizike.Tomboy, duket se janë të preferuarat e saj, pas gjithe kesaj reklame.
Rita Ora me bikini! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Rita Ora me bikini! 30l12rc Pytje & Përgjigje Rita Ora me bikini! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora me bikini! Empty Re: Rita Ora me bikini!

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 6:16

si shpirt qeka bo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi