Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj

2 posters

Shko poshtë

Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj Empty Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj

Mesazh nga Emona Sat 9 Jul 2011 - 4:53

Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj Thumbnail.php?file=ronadldo_410531794_491523833

Cristiano Ronaldo (26) dhe Irina Shayk (25) po e gëzojnë një pushim në Portugali. Çifti po e kalon kohën në plazh dhe Ronaldo po e ka vështirë ti rezistojë kthesave trupore të dashurës së tij.

Modelja dhe futbollisti luajnë dhe argëtohen në ujë duke bërë skena të ndryshme.

Në plazh Irina u paraqit me bikini shumë seksi me ngjyrë të verdhë, ndërsa Ronaldo tregoi muskujt e tij duke veshur një palë pantallona të larjes me ngjyrë të himtë.
Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj Ronaldo%20dhe%20irina%20ne%20plazh2011-1
Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj Ronaldo%20dhe%20irina%20ne%20plazh2011-2
Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj Ronaldo%20dhe%20irina%20ne%20plazh2011-3

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj Empty Re: Ronaldo dhe Irina në plazh Foto: Ai nuk mund ti rezistoi asaj

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 22:27

si shpirt esht kjo Irina prandaj e adhurtoj aq shume

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi