Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldo dhe Irina në Stamboll People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldo dhe Irina në Stamboll People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronaldo dhe Irina në Stamboll

3 posters

Shko poshtë

Ronaldo dhe Irina në Stamboll Empty Ronaldo dhe Irina në Stamboll

Mesazh nga Emona Sun 19 Jun 2011 - 1:14

Ronaldo dhe Irina në Stamboll 18ron_1806112216_1
Stamboll, 18 qershor - Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo me të dashurën e tij, Irina Shayk ka mbërritur sot në Stamboll. Ai ka shkuar atje me ftesë të presidentit të klubit Besiktas, Yildirim Demiroren.

Ronaldo ka fluturuar me një aeroplan privat dhe është pritur në aeroport nga shumë fansa të cilëve u ka dhënë nënshkrime. Më pas, është vendosur në një hotel luksoz dhe do të kalojë tri ditë pushime në bregdetin turk në një jaht privat.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ronaldo dhe Irina në Stamboll Empty Re: Ronaldo dhe Irina në Stamboll

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 19:26

e medet me ke do ta kaloj jeten Irina e shkrete me ket homon?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ronaldo dhe Irina në Stamboll Empty Re: Ronaldo dhe Irina në Stamboll

Mesazh nga Medina Sun 10 Jun 2012 - 21:09

Sa ja kam zili kesaj Irines Sikur te isha ne vend te saj une
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ronaldo dhe Irina në Stamboll Empty Re: Ronaldo dhe Irina në Stamboll

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi