Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djali i presidenti Haitian realizon album People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djali i presidenti Haitian realizon album People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djali i presidenti Haitian realizon album

2 posters

Shko poshtë

Djali i presidenti Haitian realizon album Empty Djali i presidenti Haitian realizon album

Mesazh nga Emona Thu 14 Jul 2011 - 22:02

Tani më është edhe një person më shumë që merret me muzikë në familjen presidenciale të Haitit. Presidenti haitian, Michel Martelly, ka thënë se djali i tij 18 vjeçar, do të realizojë shumë shpejt albumin e tij të parë. Albumi i Sandro Martelly i titulluar “Ti-Micky” që në shqip ka kuptimin e “Micky i vogël”, pritet që të ketë sukses në skenën e muzikës në Haitit. Sandro në fakt është personi i dytë në familjen presidenciale që merret me muzikë. Babai i tij, tashmë president konsiderohet si maestro i muzikës. Ai është bërë i njohur për kompozimet e tij të shumta me të cilat e ka përfaqësuar shpesh Haitin në skenën ndërkombëtare. Albumi i parë i djalit të tij është zhanrit hip-hop. Promovimi i albumit do të bëhet në njërin nga hotelet më luksoze në Haiti. Informacionin e ka bërë të ditur vetë babai i tij nëpërmjet “Twitter” ku ka shkruar se “është shumë krenar për të birin”.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djali i presidenti Haitian realizon album Empty Re: Djali i presidenti Haitian realizon album

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 18:39

i urojm suksese hera e par qe po e degjoj po nejse
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi