Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga sikur Christina Aguilera?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga sikur Christina Aguilera?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga sikur Christina Aguilera?

2 posters

Shko poshtë

Lady Gaga sikur Christina Aguilera?  Empty Lady Gaga sikur Christina Aguilera?

Mesazh nga Emona Fri 29 Jul 2011 - 7:10

Lady Gaga sikur Christina Aguilera?  F.0729170755398_mLady Gaga është parë duke u larguar nga Chateau Marmont në Hollyëood të enjtën, duke u dukur njëjtë sikur një divë tjetër të skenës muzikore botërore.
Lady Gaga u shfaq në një fustan të zi me lente të rrejshme të syrit, me buzëkuq të fortë dhe me flokë të drejta bjonde, duke na bërë që mendja të na ëshkojë te Christina Aguilera.

Lady Gaga së fundmi ka lansuar albumin e ri “Born This Ëay” i cili ka qenë në krye të top listave në 20 vende, duke shituar mbi një milion kopje që në javën e parë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga sikur Christina Aguilera?  Empty Re: Lady Gaga sikur Christina Aguilera?

Mesazh nga Anakonda Wed 6 Jun 2012 - 23:04

epo njera-tjetren do kopjojne pasi nuk kan ndonje ide sesi mund te vishen
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi