Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë

4 posters

Shko poshtë

Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë  Empty Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Aug 2011 - 1:15

Brenda trupit të saj rritet prej disa muajsh një gjarpër dhe për t’i shpëtuar fundit tragjik, një 50 vjecare në Pakistan ka kërkuar ndihmë për t’iu nënshtruar një operacioni mjekësor dhe për të hequr nga trupi reptilin.
Sipas shtypit pakistanez gjithcka ka nisur disa muaj më parë kur 50 vjecarja, Rasheedan Bibi nga krahina e Lahores, duke pirë ujë ka kapërdirë aksitendalisht një gjarpër të vogël. Disa javë më pas gruaja nisi të shtonte në peshë dhe shumë persona menduan se ajo ishte shtatzënë. Por barku nisi t’i fryhej edhe më tepër deri sa u sëmur dhe u shtrua në spital, ku mjekët pas kontrolleve panë që brenda trupit të saj ndodhej një zvarranik gjigant.Rasheedan vjen nga një familje e varfër në zonat rurale të Lahores dhe nuk ka mundësi të përballojë shpenzimet e operacionit që do t’i shpëtonte jetën
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë  Empty Re: Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë

Mesazh nga Miti Tue 2 Aug 2011 - 8:02

Suphau ll
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 42

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë  Empty Re: Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë

Mesazh nga Arabela Tue 2 Aug 2011 - 9:58

sa gje e sikletshme,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë  Empty Re: Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë

Mesazh nga Maksi Tue 2 Aug 2011 - 10:01

sikur te bente gjarpri ca kelyshka hahahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë  Empty Re: Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi