Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldo: Nuk kemi nevojë për sulmues  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldo: Nuk kemi nevojë për sulmues  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronaldo: Nuk kemi nevojë për sulmues

Shko poshtë

Ronaldo: Nuk kemi nevojë për sulmues  Empty Ronaldo: Nuk kemi nevojë për sulmues

Mesazh nga Binni Wed 3 Aug 2011 - 0:06

Ronaldo: Nuk kemi nevojë për sulmues  F.0803092855997_m

Cristiano Ronaldo raportohet se i ka thënë trajnerit Jose Mourinho të mos nënshkruajë me sulmuesin e Manchester Cityt, Emmanuel Adebayor.

Sulmuesi nga Togo raportohet se është në rrugë për të nënshkruar kontratë të përhershme me ekipin spanjoll pasi shënoi tetë gola në 22 paraqitje në sezonin e kaluar, të cilin e kaloi si i huazuar.

Reali ka harxhuar vetëm 4.5 milionë funte për të siguruar sulmuesin e përfaqësueses U21 të Spanjës, Jose Maria Callejon, nga Espanyol, dhe Ronaldo mendon se ata nuk kanë nevojë për përforcime të tjera në repartin e sulmit.

“Nuk kemi nevojë të nënshkruajmë me ndonjë sulmues tjetër. Mendoj se duhet të jemi të kënaqur me formacionin ashtu siç është”, ka thënë portugezi.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi