Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqipëria me një sulmues kundër Bjellorusisë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqipëria me një sulmues kundër Bjellorusisë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shqipëria me një sulmues kundër Bjellorusisë

Shko poshtë

Shqipëria me një sulmues kundër Bjellorusisë  Empty Shqipëria me një sulmues kundër Bjellorusisë

Mesazh nga Binni Mon 11 Oct 2010 - 11:41

Shqipëria me një sulmues kundër Bjellorusisë  F.1011222358783_m

Përfaqësuesja kuqezi ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në stadiumin e Dinamo të Minskut, ku të martën do të përballet me Bjellorusinë.

Përballja e katërt në Grupin D e gjen Shqipërinë në një situatë jo të mirë, për shkak të mungesave të shumta, si Lorik Cana, Erjon Bogdani apo Debatik Curri.

Mungesat e kanë detyruar ndihmësin e Kuzes që në mbrojtje të vendosë mes Telit dhe Beqirit, ndërkohë që në sulm, Bogdani nuk do të zëvendësohet me askënd, duke qenë se Shqipëria ta fillojë ndeshjen me një sulmues të vetëm, Hamdi Salihin, i cili do të ndihmohet nga Ervin Skela. Në mesfushë do të luajnë gjithashtu Bulku, Lila, Agolli dhe Muzaka.

Ndërkohë, njoftohet se kundërshtari i Shqipërisë, Bjellorusia, nuk do të ketë të gatshëm sulmuesit Sergei Kornilenko dhe Vitali Kutuzov, ndërkohë që në dyshim është edhe Aleksander Hleb. /Telegrafi/
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi