Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nevoje..???? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nevoje..???? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam nevoje..????

+84
Princ
Besa
Arian 123
Lazdrane
era85
Anakonda
Eriku
Labja
bobi 10
il conte
Ariel
Daku
tipi engjellor
Klio
EMI
Maksi
Arabela
Aяtємιѕα
kasperi
Leo_uk
EpiKada
Єямєℓiиdå
Emona
Poeti Dhimbjes
Arush
albushi
LaDescarada
Ardii
dajti modh
**Jeta**
The Best
Binni
Alberti
Onsi
xhuliana
krushku
shqiponjia
Roksana
Neta E
Erika
fidani
erviss
OLAS
LADY D
felix
Kavaljeri
zeshkani
SHIJAKU
EZMERE
mela
Vellai
EDMONDI
xhoel
liveboni
Elin
tironce
BARBI
Naki
MERISA
ERMAL
Durrsaku
marinela
suela
Alda1
ELA
kleopatra
NOONEE..
Gerushi
Gjakushi
TONI TR
marsida
WebMaster
clod
Shaban Cakolli
leona
rifati
T_o_n_i
Dollçe Vita
gesti
luna
Lot i derdhur
CuN@BosS/
Aristogata
Gjakush Tana
88 posters

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Kam nevojë... !

Mesazh nga Gjakush Tana Sun 31 May 2009 - 7:25

Kam nevojë per Ty, prandaj te dua, apo
Te dua , prandaj kam nevojë per Ty ?!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Sun 31 May 2009 - 7:44

kam nevoj per te panevojshmen qe ploteson nevojen qe nevojitet
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 31 May 2009 - 7:55

kam nevoj per ty siper
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Sun 31 May 2009 - 8:08

kam nevoj per dike qe ta rrah
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 31 May 2009 - 8:29

kam nevoj per arisinn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Sun 31 May 2009 - 8:57

kam nevoj per nje mjek se elhami qenka keq
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 31 May 2009 - 9:05

nuk duhet as nji mjekkk

edin ti kush eshte ilaqi immm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 31 May 2009 - 9:16

kem nevoj per nje masazh tani
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 31 May 2009 - 9:16

ma jep nr ta qoj mesezhin
kam ne voj per nji dashuri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 31 May 2009 - 9:18

kam nevoj per dikon qe nuk e kam pa ka gati8 muaj qe me ka marr malli shummmmmm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sun 31 May 2009 - 23:57

oosa keq me vin elsaa per mua eke fljalennn :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Jun 2009 - 20:38

man nevojjj, te per nji makinnnn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 1 Jun 2009 - 21:54

per gjume tani :roll:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Jun 2009 - 21:58

kam nevoj per dikon qe e dua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Mon 1 Jun 2009 - 22:33

per dike qe te zihem :inat:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 2 Jun 2009 - 0:20

kam nevoj te degjoj nji fjal te tenden
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Tue 2 Jun 2009 - 0:38

kam nevoj te shkoj te dikush edhe ja rregulloj mir qefin
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Tue 2 Jun 2009 - 0:54

kam nevoj per tyyyyy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Tue 2 Jun 2009 - 1:06

per lek
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 2 Jun 2009 - 1:18

kam nevoj per nji njeri
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Tue 2 Jun 2009 - 1:18

per lekkkkkkkkkkkkk
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Tue 2 Jun 2009 - 1:19

kam nevoj per dike
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Tue 2 Jun 2009 - 1:20

per ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Tue 2 Jun 2009 - 1:29

per dike
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 2 Jun 2009 - 1:30

kam nevoj per nji njer qe e kam shum xhan te mir
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Tue 2 Jun 2009 - 1:34

:kamXhan:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 2 Jun 2009 - 1:46

kam nevoj per njeren qe nuk merzitem kurr me te :kamXhan:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Tue 2 Jun 2009 - 1:46

kam nevoj per nje shokun tim qe e kam shum xhan se eshte shpirt njeriu
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 2 Jun 2009 - 2:10

kam nevoj per nji shoqen time qe esht si engjull
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga luna Tue 2 Jun 2009 - 5:31

kam nevoj per te ardhur ne shciperi
luna
luna
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : vlor-itali
Postime Postime : 182
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009
Hobi Hobi : moda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga gesti Tue 2 Jun 2009 - 5:37

kam nevoje per dike
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga luna Tue 2 Jun 2009 - 5:41

kam nevoj per shoceria ime
luna
luna
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : vlor-itali
Postime Postime : 182
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009
Hobi Hobi : moda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakush Tana Tue 2 Jun 2009 - 5:43

Kam nevoje te pershendes Dolce Vita ate perle te forumit ! Po edhe luna meriton pershendetje!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga luna Tue 2 Jun 2009 - 5:44

grazie arti edhe un te persendes forttttttttt
luna
luna
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : vlor-itali
Postime Postime : 182
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009
Hobi Hobi : moda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakush Tana Tue 2 Jun 2009 - 5:46

Kam nevoje te te nderoj se je elegante ne pamje dhe racionale ne paraqitje!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Dollçe Vita Tue 2 Jun 2009 - 5:46

Kam nevoj te flas me Artin.
Dollçe Vita
Dollçe Vita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 167
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakush Tana Tue 2 Jun 2009 - 5:49

Kam nevoje te degjoj zerin e Dolces si jehone e nje viole !
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Dollçe Vita Tue 2 Jun 2009 - 5:57

Kam nevoj per ty
Dollçe Vita
Dollçe Vita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 167
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Gjakush Tana Tue 2 Jun 2009 - 5:58

Kam mall per Ty
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Dollçe Vita Tue 2 Jun 2009 - 6:00

Kam nevoj per fjalet e tua te embla
Dollçe Vita
Dollçe Vita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 167
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi