Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen

4 posters

Shko poshtë

Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen Empty Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 7 Aug 2011 - 22:14

Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen 136553374lajmetari13655

Ish balerina e Fiks Fare, Luana Vjollca është fejuar në fshehtësi të plotë me këngëtarin shqiptar nga Shkupi, Adrian Gaxha. Ata janë fejuar në qytetin e Sarandës në një ceremoni shumë të thjeshtë ku të pranishëm ishin vetëm familjarët.
Lidhja mes këtyre të dyve daton qysh moti por gjithmonë ka pasur lëkundje. Kjo për arsye se të dytë kanë mbajtur lidhje të dyfishta dashurie e persona që asnjëherë nuk i kanë zbuluar.

Albeu raporton se "teksa në krahët e Gaxhës kanë kaluar shumë femra të bukura madje edhe ato të ekranit, përfshirë dhe një modele e njohur maqedonase, Sanja Nikolic, Luana nga ana tjetër ka përjetuar gjithashtu disa lidhje, por më e përfolura ka qenë ajo me ish banorin e Big Brother Arjon Mucen".

Pavarësisht lidhjeve që kanë pasur, të dy kanë udhëtuar sa drejt Tiranës apo Shkupit. Por kohëve të fundit Luana ka udhëtuar më shumë se zakonisht drejt Shkupit, madje media maqedonase e kanë kapur Adrian Gaxhën duke vizituar argjendaritë.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen Empty Re: Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen

Mesazh nga Emona Sun 7 Aug 2011 - 22:19

U Trashigofshin!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen Empty Luana Vjollca pohon fejesen me Adrian Gaxhen

Mesazh nga Binni Wed 10 Aug 2011 - 2:05

Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen Adrian%20Gaxha%20dhe%20Luana%20Vjollca
Kanë lënë pas jo vetëm aventurat rinore, por edhe faqet e thashethemeve në gazetat rozë, ku për ta shpesh shkruhej “janë lidhur”, “s’janë lidhur” etj. Çifti Adrijan Gaxha dhe Luana Vjollca kanë vendosur të zyrtarizojnë marrëdhënien e tyre dashurore, me një fejesë shumë intime, që vetë ish-velina e “Fiks Fare” e ka pranuar përmes Facebook-ut. Edhe pak ditë më parë, për këngëtarin nga Shkupi dhe prezantuesen nga Tirana, u shkrua se ishin fejuar, por nga dyshja e njohur nuk kishte asnjë dhënë asnjë konfirmim për atë që shtypi gëlonte. Gjithsesi, ceremonia që është kryer pak ditë më parë siç është mësuar, në Sarandë, mes shumë pak familjarëve, paska qenë e vërtetë. Kohët e fundit, Luana ka udhëtuar shpesh drejt Shkupit të Maqedonisë, ndërsa Adrijan Gaxha është parë duke vizituar argjendari të ndryshme. Ende nuk është parë unaza që Luana mban në gisht, por me siguri në ditët në vijim do të zbulohet një foto me unazën me siguri me gurë të çmuar. Në profilin e Facebook-ut të Luanës, miqtë dhe fansat e saj i kanë uruar jetë të lumtur për fejesën surprizë. Jo më kot, vetëm pak ditë më parë, brunia e Top-Channel-it, e cila më parë ka qenë e lidhur me Arion Muçën e “Big Brother 2”, ka udhëtuar drejt Shkupit, mesa duket për t’u njohur më nga afër me familjen e të fejuarit.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen Empty Re: Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:33

te trashegohen.............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen Empty Re: Luana Vjollca & Adrian Gaxha fejohen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi