Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Luana Vjollca rindez romancen me Adrijan Gaxhen  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Luana Vjollca rindez romancen me Adrijan Gaxhen  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luana Vjollca rindez romancen me Adrijan Gaxhen

2 posters

Shko poshtë

Luana Vjollca rindez romancen me Adrijan Gaxhen  Empty Luana Vjollca rindez romancen me Adrijan Gaxhen

Mesazh nga WebMaster Fri 27 Apr 2012 - 23:56

Nje nga ciftet me te perfolur te showbizit-shqiptar, sidomos per ndarje e ribashkime, Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha duket te jene kthyer ne krahet e njeri tjetrit. Ish velina tani prezantuese per momentin ndodhet ne shkup, per te jetuar serish dite te lumtura me ishin e saj, kengetarin Adrian Gaxha me te cilen veren e shkuar kreu nje fejese diskrete, qe per fat te keq u pasua nga ndarja disa muaj me vone.Luana e cila aktualisht eshte angazhuar ne prezantimin e festivalit modern “Top Fest”, ka hedhur ne profilin e saj ne FB disa foto te reja, ku shfaqen edhe kafshet e Adrianit me qenin e dashur te tij Simba, si dhe me macen Tesi, ndersa ka shenuar ne status se gjendet ne Shkup.
Ribashkimi i dyshesh vjen pikerisht ne momentin kur mediat roze kane ”zier” nga lajmet se Adrian Gaxha ka krijuar nje lidhje me kengetaren maqedonase Simona Poposka, lajm qe sic mund ta shikoni ka rezultuar te jete vetem nje flluske….Por nje gje eshte e sigurte, sic nuk pranuan te komentojne ndarjen, me siguri ato nuk do pranojne te komentojne dhe ribashkimin. Gazeta Standard






WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Luana Vjollca rindez romancen me Adrijan Gaxhen  Empty Re: Luana Vjollca rindez romancen me Adrijan Gaxhen

Mesazh nga Anakonda Sun 29 Apr 2012 - 0:42

po sikur ishin ndarte keta te dy?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi