Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri

3 posters

Shko poshtë

Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri  Empty Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 7 Aug 2011 - 22:22

Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri  362013364lajmetari36201

Vetëm dy javë pas ndarjes nga bashkëshorti i saj Marc Anthony, Jeniffer Lopez pozon për “Vanity Fair” pothuajse e zhveshur. Një mënyrë vërtet e bukur për t’i treguar tregut të beqarëve se është e lirë. Por, për ‘Vanity Fair’ ajo tregon arsyen përse u nda këngëtari latino-amerikan Marc Anthony:

“Desha shumë që kjo familje të funksiononte. Ajo ka qenë ëndrra ime më e madhe dhe jam munduar shumë për të. Por, ndonjëherë gjërat thjeshtë nuk funksionojnë dhe kaq. Ndonjëherë nuk e kuptojmë që jemi duke kompromentuar vetveten. Për të kuptuar që një person nuk është i mirë për ty, apo që nuk po të trajton në mënyrën që e meriton duhet kohë. Unë kohën e pata dhe nuk dua të humb më shumë kohë. Nëse do të qëndroja, nuk do të isha duke bërë gjënë e duhur për veten time. E dua veten mjaftueshëm për t’i dhënë jetës drejtimin e duhur. Por unë ngelem një optimiste e përjetshme e dashurisë së vërtetë. Unë besoj tek dashuria. Ajo ngelet ende ëndrra ime më e madhe”, tha Lopez.

Ndër të tjera ajo ka insistuar se ndarja ishte një marrëveshje dyanshme, prandaj ajo ruan sërish një vend të veçantë në zemër për babain e dy fëmijëve binjakë të saj, Max dhe Emme 3-vjeçar.

Sipas disa burimeve të Anthony-së, 42-vjeçar, ai kërkonte që gruaja e tij të shfaqej krah tij si gruaja e tij dhe jo si seks-simbol. Këtë gjë ai e urrente. Ai gjithmonë grindej me Lopez për veshjet e saj dhe ishte kthyer në një partner që kërkonte të posedonte gjithçka në jetën e saj.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri  Empty Re: Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri

Mesazh nga Docteur Sun 7 Aug 2011 - 22:31

e bukur je jey lo por nuk krahasohesh me te
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri  Empty Re: Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri

Mesazh nga Anakonda Wed 6 Jun 2012 - 23:07

epo keshtu esht kur hyn tradhetia ne cift
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri  Empty Re: Jeniffer Lopez: Ja pse u ndava nga burri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi