Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Leonora e dhënë pas natyrës  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Leonora e dhënë pas natyrës  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leonora e dhënë pas natyrës

2 posters

Shko poshtë

Leonora e dhënë pas natyrës  Empty Leonora e dhënë pas natyrës

Mesazh nga Binni Wed 10 Aug 2011 - 2:13

Leonora e dhënë pas natyrës  F.0810150136177_m

Leonora Jakupi preferon shumë natyrën dhe jo vetëm për të kaluar kohën e lirë por edhe për të kryer punët e saj.

Këngëtarja së fundmi realizoi këngën e saj “Iluzion”, videoklipin e të cilit e xhiroi në jug të Shqipërisë.

“Më ka pëlqyer të xhiroj në këtë pjesë të Shqipërisë, edhe pse është vend bregdetar këtu, unë zgjodha natyrën për ta realizuar klipin për faktin se më pëlqen shumë natyra dhe mu duk një skenë interesante”, ka thënë Leonora.

Leonora është në përgatitjeve të befasive tjera për publikun, të cila do t’i zbulojë vonë.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Leonora e dhënë pas natyrës  Empty Re: Leonora e dhënë pas natyrës

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:32

duket sipas klipit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi