Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Geti i dhënë pas seksit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Geti i dhënë pas seksit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Geti i dhënë pas seksit

2 posters

Shko poshtë

Geti i dhënë pas seksit  Empty Geti i dhënë pas seksit

Mesazh nga Binni Mon 26 Dec 2011 - 0:48

Reperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi, ka thënë se është tepër i dhënë pas seksit dhe se nuk e ka problem ta fshehë këtë.
Bosi i ‘labelit’ Baba Stars ka deklaruar për Prive ndër gjërat që i pëlqejnë më shumë dhe kjo si për çdo mashkull është të pasurit seks.
Pos kësaj, i pyetur se nëse i pëlqen ndonjë këngëtare kosovare, ai ka refuzuar të përgjigjet, duke thënë se i pëlqen vetëm Rihanna.
Geti kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë dhe aventurave duke iu përkushtuar plotësisht tashmë të fejuarës së tij Florentës.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Geti i dhënë pas seksit  Empty Re: Geti i dhënë pas seksit

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 6:16

meshkujt te gjith e kan mendjen per kete,jo vec ti daku.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi