Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lohan kërkon lidhje me basistin e Coldplay People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lohan kërkon lidhje me basistin e Coldplay People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lohan kërkon lidhje me basistin e Coldplay

2 posters

Shko poshtë

Lohan kërkon lidhje me basistin e Coldplay Empty Lohan kërkon lidhje me basistin e Coldplay

Mesazh nga Emona Wed 10 Aug 2011 - 23:56

Lohan kërkon lidhje me basistin e Coldplay F.0810210846529_mLindsay Lohan besohet se është vënë në ndjekje të basistit të rok grupit Coldplay, Guy Berryman, pasi e kaloi fundjavën duke e ndjekur atë, për shkak se beni performoi në festivalin Lollapalooza në Chicago.
Aktorja e “Mean Girls” besohet se i bëri të qarta qëllimet e saja romantike ndaj muzikantit britanik në festivalin e Lollapaloozas, ku është parë duke e ndjekur atë.

“Unë e dua Coldplay!!!”, shkroi në Twitter aktorja, menjëherë pas përfundimit të performancës së bendit britanik.



Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lohan kërkon lidhje me basistin e Coldplay Empty Re: Lohan kërkon lidhje me basistin e Coldplay

Mesazh nga Anakonda Thu 7 Jun 2012 - 17:43

te shkretes i paska ren ne kok per te mesa duket
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi