Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rimes: Dashuria, arritja më e madhe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rimes: Dashuria, arritja më e madhe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rimes: Dashuria, arritja më e madhe

2 posters

Shko poshtë

Rimes: Dashuria, arritja më e madhe Empty Rimes: Dashuria, arritja më e madhe

Mesazh nga Emona Sat 13 Aug 2011 - 5:42

Rimes: Dashuria, arritja më e madhe F.0813151036986_mLeAnn Rimes ka zbuluar se ajo e konsideron gjetjen e dashurisë si arritjen më të madhe në jetë.
Këngëtarja e hitit “How Do I Live”, e cila u martua me aktorin e “Playboy Club”, Eddie Cibrian, në prill të këtij viti, ka thënë se ajo e vlerëson lidhjen me burrin e saj më shumë se gjithçka tjetër.

“Jam e bekuar që kam përjetuar aq shumë në jetën time të shkurtër. Kam punuar shumë fuqishëm për gjithçka që kam dhe asgjë nuk ka ardhur me lehtësi”.

“Arritja ime më e madhe ka qenë, të citoj The Notebook, ‘Kam dashur tjetrin me gjithë zemrën time, dhe për mua, kjo gjithmonë ka qenë e mjaftueshme’. Çfarë do të ishte jeta pa dashuri? Ju mund të arrini gjithçka në jetë, por pa dikë për ta ndarë atë, a ia vlen vërtet”, ka thënë Rimes.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rimes: Dashuria, arritja më e madhe Empty Re: Rimes: Dashuria, arritja më e madhe

Mesazh nga Anakonda Thu 7 Jun 2012 - 17:40

ehe lum ti;po ssa veta te tjera qe po e kerkojn dashurine
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi