Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

3 posters

Shko poshtë

Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja? Empty Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Aug 2011 - 4:32

Love is the answer, who knows the que

Cfare eshte nje gje e rrumbullaket qe kur e prek te gezon zemren,

Kur e sheh te pickon shikimin, kur e shan te hidhet ne fyt, kur e kap ste leshon

me??? ( tamam si ne klasen e pare fillore)

stion.....?????
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja? Empty Re: Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

Mesazh nga Arabela Thu 18 Aug 2011 - 6:36

pyetja ehste cfare eshte dashuria???[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja? Empty Re: Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 19:00

Pse dashurojme valle?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja? Empty Re: Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi